DESAN Marka Römork Aldım

Ynt: DESAN Marka Römork Aldım

ENES4422 link=topic=60453.msg660034#msg660034 date=1354870810' Alıntı:
Amin kardeşim, neden tarım makinalarının fiyatlarının bu kadar yükseldiğini araştırdım. Türkiye ' de şimdi ve gelecek 10 yıl içinde çok büyük ekonomik ve tarımsal büyüme yaşanacakmış. Aynı zamanda Türkiye bütün dünyaya çok büyük miktarda tarım ekipmanları satmaya başlamış.
Enes bey inşallah öyle olurda.Türkiyede bu tarım politikası oldukca tarım biraz zor büyür gibime geliyor.şuan tarım ve hayvancılık can cekişiyo.10 yıl içinde tarımla ve hayvancılıkla uğraşan kalırsa ülkemizde.

bayağı olmuş alalı ama yeni gördüm hayırlı olsun :) mek-san dan sonra ödemişte 2 ayrı firma çıktı birisi desan diğeri de kessan kessan görmedim ama desan marka römorklar bizim burada da bayağı bi popüler oldular çok var demre de bende meksan var 5.5 tonluk 92 üretimi hala sorunsuz kullanıyorum ilçede birinde gördüm kısa bi inceleme yaptım meksanların şasilere çok benziyor şasileri profil ölçüleri filan iyi seçim gibi duruyor şimdilik inşallah problem çıkarmaz tekrardan hayırlı olsun :)

kubilay07 link=topic=60453.msg707049#msg707049 date=1361567737' Alıntı:
bayağı olmuş alalı ama yeni gördüm hayırlı olsun :) mek-san dan sonra ödemişte 2 ayrı firma çıktı birisi desan diğeri de kessan kessan görmedim ama desan marka römorklar bizim burada da bayağı bi popüler oldular çok var demre de bende meksan var 5.5 tonluk 92 üretimi hala sorunsuz kullanıyorum ilçede birinde gördüm kısa bi inceleme yaptım meksanların şasilere çok benziyor şasileri profil ölçüleri filan iyi seçim gibi duruyor şimdilik inşallah problem çıkarmaz tekrardan hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim daha iyi sizlere nasip olur İnşallah. Kessan römorklarda Desan sistemine eş diyebilirim. Buralarda Desan çok tutulmuş durumda.

SADIK480 link=topic=60453.msg707690#msg707690 date=1361649322' Alıntı:
abi bizim buraların kepçesi römorkü hayvanı ve patatesi ünlüdür ve en iyilerindendir hayırlı olsun iyi tercih yapmışsın

Sağolun efendim, Ödemiş diğer tarım aparatları imalatı bakımından da adını duyurmuş bir yöremiz gurur kaynağımız.

ÇeLişki_37 link=topic=60453.msg708287#msg708287 date=1361736106' Alıntı:
enes abi bende yeni gördüm hayırlı olsun romorkun kazasız belasız kullan 480 le aran nasıl alıştınmı 135 ten sonra ?

Alıştım alıştım, bir gaz pedalı tuhaf geldi ilk zamanlar...:) Aynı zamanda teşekkür ederim darısı sizlere.