DESAN Marka Römork Aldım

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Arkadaşlar 6 ay kadar oldu Tarım Kredi ' den 4 yıl vadeli senede 1 ödemeli DESAN marka römork aldım. Sigorta vs masraflarla 4700 lira almıştım. İlk taksit önümüzdeki Şubat ayında. Taksitler de çok uygun oldu benim için yaklaşık 1100 lira yıllık.

Daha 6 ay kadar oldu ve ilk taksidine 3 ay var şimdiden aynı römork bayide peşin 4500 lira olmuş. İyiki almışım, darısı sizlere... :)

DSCI0105.jpg

Ynt: DESAN Marka Römork Aldım

mustafagursacli link=topic=60453.msg659991#msg659991 date=1354867746' Alıntı:
çok uygun bir römokta ben almak istiyorum ama imkan işte

Eğer üyeliğin varsa daha kolay alıyorsun, ben tarım sigortası yatırdığımdan üyeliğim yok. Fakat bir arkadaşım kendi üzerinden bana aldı. Aslında 5 sene vadeli anlaşmıştık taksitler daha düşüktü ama mebla küçük olunca 4 sene yaptık.

Dilerim sana daha iyisi nasip olur.

hatırlı olsun abi kazasız belasız kullanmak nasip etsin Yüce RABBİM ok-*-s ok-*-s ok-*-s
abi bu tür remorkalrda devrilme riski çok yüksek o yüzden damperle kaldırma ne yaparken damper tam tepe noktaasında iken dikkatli ol traktörü oynatma hemen devriliyor kaldırmaya hiç gelmiyor ok-*-s ok-*-s

geçen yılda ben aldım 5 ton luk 6400 e siparişi verdim bir haftada geldi hazırda varmış siparişi verdikten bir hafta sonra 7400 olmuştu

Almak isteyipte alamayan arkadaşlarada Yüceler Yücesi RABBİM yardım etsin almayı nasip etsin

şerefli1 link=topic=60453.msg660033#msg660033 date=1354870533' Alıntı:
hatırlı olsun abi kazasız belasız kullanmak nasip etsin Yüce RABBİM ok-*-s ok-*-s ok-*-s
abi bu tür remorkalrda devrilme riski çok yüksek o yüzden damperle kaldırma ne yaparken damper tam tepe noktaasında iken dikkatli ol traktörü oynatma hemen devriliyor kaldırmaya hiç gelmiyor ok-*-s ok-*-s

geçen yılda ben aldım 5 ton luk 6400 e siparişi verdim bir haftada geldi hazırda varmış siparişi verdikten bir hafta sonra 7400 olmuştu

Almak isteyipte alamayan arkadaşlarada Yüceler Yücesi RABBİM yardım etsin almayı nasip etsin

Amin kardeşim, neden tarım makinalarının fiyatlarının bu kadar yükseldiğini araştırdım. Türkiye ' de şimdi ve gelecek 10 yıl içinde çok büyük ekonomik ve tarımsal büyüme yaşanacakmış. Aynı zamanda Türkiye bütün dünyaya çok büyük miktarda tarım ekipmanları satmaya başlamış.

ENES4422 link=topic=60453.msg660034#msg660034 date=1354870810' Alıntı:
Amin kardeşim, neden tarım makinalarının fiyatlarının bu kadar yükseldiğini araştırdım. Türkiye ' de şimdi ve gelecek 10 yıl içinde çok büyük ekonomik ve tarımsal büyüme yaşanacakmış. Aynı zamanda Türkiye bütün dünyaya çok büyük miktarda tarım ekipmanları satmaya başlamış.

ben geçen yıl bir haber okumuştum geleceğin çifçileri lamborciniye binecekler diye bu demek oluyorki tarım gelişmiyor kıymetleniyor bundan kaynaklanıyor makinlar çoğaldı tarım hızlandı tarım alanları azaldı insnaların işlerini makinalar yapıyor buda tarım aletlerinin fiyatını yükseltiyor

şerefli1 link=topic=60453.msg660039#msg660039 date=1354871097' Alıntı:
ben geçen yıl bir haber okumuştum geleceğin çifçileri lamborciniye binecekler diye bu demek oluyorki tarım gelişmiyor kıymetleniyor bundan kaynaklanıyor makinlar çoğaldı tarım hızlandı tarım alanları azaldı insnaların işlerini makinalar yapıyor buda tarım aletlerinin fiyatını yükseltiyor

Evet en çok azalan ise tarım alanları. Bir yanda şehir yapılanmaları ve bir yanda büyük kuruluşların arazi satın alma yarışları.