65 erkunta bıbakın hele.

Ynt: 65 erkunta bıbakın hele.

alakazem_43 link=topic=60511.msg661225#msg661225 date=1355009707' Alıntı:
göz boyama traktöru değildir inşallah..

inaşallah öyle değildir birde şu 65 46 lara rakip olabildimi acaba çünki 65 46 lar kendi segmentinde bir efsane oldular

adam 5 li yi atmış çektiriyodu bizim köyde gezer patosu çekiyordu komşularınki varda

oynanmış traktor :) ve çok agır gıdıyo vede hafif oldugundan kaya kaya gidiyo :) satıyolar sonra da adam 65 e 5 li 13 takmaya kalkar birde onunde 90 lık motoru ittiriyo der normal 5 li 12 13 numarayımı çekemeyecek der sonra çekmez adam beni kandırdılar der :) zaten kendileri 5 li takıyo satıncada 4 lü 12 takın derler :)

cazgin0020 link=topic=60511.msg661302#msg661302 date=1355043009' Alıntı:
oynanmış traktor :) ve çok agır gıdıyo vede hafif oldugundan kaya kaya gidiyo :) satıyolar sonra da adam 65 e 5 li 13 takmaya kalkar birde onunde 90 lık motoru ittiriyo der normal 5 li 12 13 numarayımı çekemeyecek der sonra çekmez adam beni kandırdılar der :) zaten kendileri 5 li takıyo satıncada 4 lü 12 takın derler :)
çoğu insanın kızdığı noktada bu zaten ...
bende çok kızıyorum böyle yapmalarrına kardeşim bu şekil deneyeğinize arkasına remork takın yük çekin pullukla tarla sürün avrupada trilyonluk traktör üreten firmalar bile böyle abartı kokan hareketlerde bulunmuyor bunlaraa ne oluyor anlamıyorum...
bu erkuntun tanıtımında bir abi var o bu şekilde denemelere kalkışıyor..

şimdi kullanıcı 65 beygirlik motora 5 li pulluk takar ve rahat çeker diyebiliyorsa zaten o kullanıcı hiç motor kullanmamış demektir yada çok zengindir mazot dokunmuyordur :) ben sanmıyorum videoda adam 5 li takmış ve önünde de 90lık var ama hala çekiyo bende 5 li takıyım diyeceğini ve o videoda 4 lü pullukta var o pulluk 65 liğin diğeri 90 lığın olacağını tahmin eder herhalde bu arada bencede motorda oynama var gibi ama ne olursa olsun reklamın kötüsü olmaz ne derseniz deyin(Not:Erkunt kullanıcı değilim ama Ford kadar hoşuma gidiyor :D )