90e erkunt.denemesı.ama nasıl bı deneme.

Ynt: 90e erkunt.denemesı.ama nasıl bı deneme.

yerlide erkunt ithalde fendt...
ha fendt ha erkuny ikisindede alman teknoloji kokuyor.
biri zf digeri vario..hangi tirciya sorarsan sor şanzuman zf dir.. ok-*-s

Adamlar denemelerde denenmemişleri deniyorlar vallah...:D İlk vidyoyu izledim. Normal dedim. İkinciyi izleyince artık sınır yok diyorum...:D

alakazem_43 link=topic=60512.msg661246#msg661246 date=1355011875' Alıntı:
neden bunu kullanıcılar yapmıyorda hep GÖKTAŞLAR yapıyor anlamış değilim..

adamlar ankaranın göbeğinde böyle denemeyi yapmasında gariban fakir fukara çiftçilermi yapsın kardeş tabiki göktaşlar yapacak...
şahsen ben bu traktörü alıpta kesinlikle böyle deneme yapmam ben onu para verip alıyom çoluğumun çocuğumun rızkından kesip alıyorum ama GÖKTAŞLAR ın işi bu pazarlamayıda bunlar yapacak tanıtımıda bunlar yapacak...

siz başka kimin yapmasını bekliyorsunuz :S :S :S :S :S

Beni hala yani ekip olarak bizi hala daha tatmin edebilmiş değil noo-*-s bayiden o kadar deneme traktörü istememize ankara ile iletişimime geçmemize rağmen ne arayan var ne soran bulunduğum bölgede bile erkunt yoook :)bizim buradaki erknt reklamları sıfır sınıfta kaldı ya hattat yada valtra alacağız :)

traktör guzel çekiyor dikkatimi çeken bogulma olmaması 90e de yani 4 teker patinaj ederken de gayet canlı traktör.. 90e özellikle tumosan 8095 ve nh td100 e alternatif üretildi sanırım fiyatı ile tumosana şanzımanı ile nh ye ciddi rakip oldu.. zf şanzımanlı olanı zaten çok iyi ama çok ta agır.. tabi videolara aldanmamak lazım.. bayi lere guven olmaz..

Deneme değil...Gösteriş meraklısı erkunt bayileri ve afedersiniz ama buna meraklı insanların gözlerini boyamaları...Yıl olmuş 2013 bırakmadılar şu işleri...

Yaa arkadaşlar neden bukadar takılıyorsunuz anlamış değilim. O adamlar show için gösteriş için ' ' DENEME ' ' için ordalar Yoksa her traktör pulluk çeker. Allahını seven bırakın şu işleri yaa. Avrupada gösterilerde adamlar dev gibi traktörleri iki teker uzerinde yan yan gönderiyo ne yanı alan çiftçilerde iki teker üstünde sursun diye mı yapıyorlar. Bence 10 numara 5 yıldızlı bir gösteri olmuş HELAL OLSUN erkunta.