Massey ferguson sıfır 285s komple buçuklu şanzıman

Ynt: Massey ferguson sıfır 285s komple buçuklu şanzıman

Mehmetknarca link=topic=60520.msg661453#msg661453 date=1355058741' Alıntı:
Arkadaşlar sıfır 285s komple buçuklu şanzıman aramaktayım Bi yardım lütfen :)
kardeşim sende bi karar ver dalgamı geçiyorsun. bi diyorsun fendt yada bilmem ne. bi diyorsun şu markayı düşünüyoruz. bide kalkmış şimdi şanzuman arıyoruz diyorsun.
ayrıca bence sen bırak şanzımanı. sen al bi fendt hem babanada faydası olur. ok-*-s

rocky link=topic=60520.msg661462#msg661462 date=1355059401' Alıntı:
kardeşim sende bi karar ver dalgamı geçiyorsun. bi diyorsun fendt yada bilmem ne. bi diyorsun şu markayı düşünüyoruz. bide kalkmış şimdi şanzuman arıyoruz diyorsun.
ayrıca bence sen bırak şanzımanı. sen al bi fendt hem babanada faydası olur. ok-*-s
Belki bu motoru satmıyacağım :)

rocky link=topic=60520.msg661462#msg661462 date=1355059401' Alıntı:
sanki kendi alıyor babası alıyor babası yapıyor aldım gitim yaptım diyor işte bana kalırsa sen babandan habersiz bisiklet bile alamasın görünen bu

Mehmetknarca link=topic=60520.msg661467#msg661467 date=1355059651' Alıntı:
Belki bu motoru satmıyacağım :)
doğru söylüyorsun. sen bu motoru satmazsın. ondan değiştirmeyi kararlaştırdık diyordun geçenlerde. onuda geçtim zaten sen bu gidişle hepsini halledersin kardeşim. azim var sende. ne oldu geçenlerde bi td100 ALICAM diyordun :S herneyse hepsi hallolur sıkma canını sen yaparsın ok-*-s
Ama bence babanında fikrini bi sor. bir danış. alırken belki destek çıkar ;)

öyle diyorsanız öyle abiler biz babamla beraber kararları veriyoruz :) bizde herkesin düşüncesi değerli ayrıca arada babamda girip dolaşıyor :)

rocky link=topic=60520.msg661476#msg661476 date=1355059983' Alıntı:
doğru söylüyorsun. sen bu motoru satmazsın. ondan değiştirmeyi kararlaştırdık diyordun geçenlerde. onuda geçtim zaten sen bu gidişle hepsini halledersin kardeşim. azim var sende. ne oldu geçenlerde bi td100 ALICAM diyordun :S herneyse hepsi hallolur sıkma canını sen yaparsın ok-*-s
Ama bence babanında fikrini bi sor. bir danış. alırken belki destek çıkar ;)
bişey alacağı yok altındaki motorun deposunu doldurcak kadar para bile çıkaramaz cebinden :) ama alırsanda söyle babana elinden tutup götürsün seni bulduramasın sen şimdi fent bayisini :D

şöyle bi açıklama yapayımda yanlış anlaşılmaktayım Babam ayın 25 inde emekli tazmınatını alıcak biz motorumuzdan memnun değiliz motordan derken 8+2 şanzımandan buçuklu değil eğer buçuklu şanzıman bulursak yeni motor almaktan vazgeçeceğiz bu durumda bütün motor markalarını değerlendirmmekteyiz önceliğimiz tabi ki fendt ama biraz pahalı geliyor onun için 2. el araştırmasıda yapıyoruz burdan saygı değer abilerime ...

yav arkadaşlar aşırı yuklenıyorsunuz genclere hayalde olsa kımın ne oldugunu sanal alemde bılemezsınız eger mesajlar hosunuza gıdmıyorsa yorum yapmayın gecende eyup dıye bır arkadası halletmısdınız ddd

Sayın arkadaşım şimdi sen bence derdini de tam anlatamıyorsun yoksa ben mi yanlış anladım sende buçuksuz 285 var ve bunun şanzımanını buçuklu ile değiştirmek istiyorsun. Ancak bunu böyle yapmaktansa direkt buçuklu bir 285 ile değiştirmek daha mantıklı değil mi?
Diğer konuları bilmiyorum arkadaşlar biraz yüklenmişler ama buradaki herkes yaşına bakmadan tüm arkadaşlarıma yardımcı olmak ister elbette ancak bunun için öncelikle çevrendeki büyüklerden de fikir almalısın eğer bu yeterli gelmezse buradan da yardım almayı düşünebilirsin.

:) Ne oluyor sizlere yahu fatih :D Bırakın kardeş de bilgilensin. Yaşı daha 16. Bizde o yaşlarda böyledik. Ama sonra akıllanıyor insan. Gençleri soğutmayın :D

doganbey1 link=topic=60520.msg688546#msg688546 date=1358633823' Alıntı:
:) Ne oluyor sizlere yahu fatih :D Bırakın kardeş de bilgilensin. Yaşı daha 16. Bizde o yaşlarda böyledik. Ama sonra akıllanıyor insan. Gençleri soğutmayın :D
:D benlik bişey yok aga :D