r serisi

Ynt: r serisi

yakıt inanılmaz şekilde az çok pratik kullanımı inanılmaz zevkli :)herşey elinin altında 540/750/1000 kuyruk mili elektronik düğme ile, tek çeker parasına 4*4 alıyorsun fiyatları uygun. bu arada antalyanın neresindensiniz ben de antalya lıyım

uzun süredir kullanıyoruz servis sıkıntısı kesinlikle yok serik korkuteli finike de var adamlar kapıya gelip bakımı yapıp gidiyorlar şiddetle öneririm eğer sıfır düşünürseniz antalya ısparta bayileri tanıdığım yardımcı olurum zamanın varsa gel bizimkileri kullanona göre karar ver

teşekkürler Alanyalı bende brz zeytinlik var aslında kubato2530 işimi görür fakat ilaçlama konusunda asılır tip 400 lt turboyla verim alamam diye düşünüyorum o yüzden ls r serisi kullananlar halinden memnun gib.i sıfır düşünmüyorum ikinci el iyi bir motor değerlendirilebilir.

hakant link=topic=60596.msg948155#msg948155 date=1419099914' Alıntı:
teşekkürler Alanyalı bende brz zeytinlik var aslında kubato2530 işimi görür fakat ilaçlama konusunda asılır tip 400 lt turboyla verim alamam diye düşünüyorum o yüzden ls r serisi kullananlar halinden memnun gib.i sıfır düşünmüyorum ikinci el iyi bir motor değerlendirilebilir.

ikinci el fiyatlari gayet uygun bi kac tanidim var memnunlar senin isini fazlasiyla gorceni dusunuyorm tabi kullanici olmadim icin kesin seyler soyleyemiyorm iyi aksamlar

ikinci el fiyatlari gayet uygun bi kac tanidim var memnunlar senin isini fazlasiyla gorceni dusunuyorm tabi kullanici olmadim icin kesin seyler soyleyemiyorm iyi aksamlar

mbayer link=topic=60596.msg948597#msg948597 date=1419233459' Alıntı:
Eski bir 2530 kullanıcı yeni R50 kullanıcısı olarak R50 yi tavsiye ederim.400 lt turboyu rahat çalıştırırsın hatta fazlasını da.Senin işini rahat görür.
teşekkürler mbayer 2530 ile r 50 yi kullanım açısından brz karşılaştırırmısın ? mesela neden değiştirdin?

hakant link=topic=60596.msg948779#msg948779 date=1419278641' Alıntı:
teşekkürler mbayer 2530 ile r 50 yi kullanım açısından brz karşılaştırırmısın ? mesela neden değiştirdin?
Degistirmem icin cok neden vardi. 2530 dan istedigim veimi alamadim bana acik bahce islerinde yeterli gelmedi daha cok seralarda kumeslerde ve az donumlu bahcelerde kullanilir gibi.Boyut olarak istedigim ekipmanlara ufak geldi.Bayir ve bozuk arazide cok zorlandi.Arka akslar basit sistemde kamalar cabuk yipraniyor arka akslardaki somunlar devamli kontrol edilmeli.Bilmiyorum bana zor geldi baskalrina belki kullanislidir onu bilemem.
Iki traktorde en bariz fark guc farki.Biri 25 hp digeri 47 hp. Ikisinin kullanacagi ekipmanlar farkli.Daha cok faktor var benim icin ama belli baslari bunlar varsa aklin takilan konular yardimci olurum.