erkunt 80 td80d

Ynt: erkunt 80 td80d

ikiside bişiye yaramaz ama erkunt bi adım onde oda steyr sanzumanlı olması ondan baska artısı yok ikisidee üç pistomn ben üç piston motorları 4 ayagından biri kesılmis okuz diyoru anlayan anlar okuzun dort ayagından birinin kesılmesıne benzer üç piston ikiside bes para etmezzz

resat bidav link=topic=60605.msg663365#msg663365 date=1355298619' Alıntı:
ikiside bişiye yaramaz ama erkunt bi adım onde oda steyr sanzumanlı olması ondan baska artısı yok ikisidee üç pistomn ben üç piston motorları 4 ayagından biri kesılmis okuz diyoru anlayan anlar okuzun dort ayagından birinin kesılmesıne benzer üç piston ikiside bes para etmezzz
birincisi erkuntmu steyr şanzumanlı yoksa steyr mı erkunt şanzumanlı? ikincisi hiçbirşey dediğin gibi değil yok okuzmus yok ayakmıs Beş paraya vermıyorlar bu motorları evet haklısın bu acıdan...bize 3 ayaklı öküzler (senin tabirinle) yetiyor...

bu işte bir hata var ama nerde. videonun facebooktaki açıklamasında erkuntun 300 kilo daha hafif olduğunu söylemişler. artı nh ın tekerleri yeni. nasıl oluyorda erkunt cekiyor. bence ağır olan çeker. ki erkunt önce kalkıyor. bide nh yi önce kaldırp denemek lazımdı ve kuru zeminde denenmesi gerekir traktörlerin. bana reklam kokan hareketler gibi geldi biraz :) (tabi gerçekten açıklamada yalan yoksa yani erkunt hafifse)

case_jxu_105 link=topic=60605.msg663388#msg663388 date=1355307505' Alıntı:
bu işte bir hata var ama nerde. videonun facebooktaki açıklamasında erkuntun 300 kilo daha hafif olduğunu söylemişler. artı nh ın tekerleri yeni. nasıl oluyorda erkunt cekiyor. bence ağır olan çeker. ki erkunt önce kalkıyor. bide nh yi önce kaldırp denemek lazımdı ve kuru zeminde denenmesi gerekir traktörlerin. bana reklam kokan hareketler gibi geldi biraz :) (tabi gerçekten açıklamada yalan yoksa yani erkunt hafifse)

erkunt un hafif olduğunu sanmam her yerde onların daha ağır olduğu yazılıp çiziliyor
birde mantıken ağır olanın çekmesi gerekmezmi

yok yakıtı çok değil ki. aşaı yukarı diğer traktörler gibi.2 litre ve altıdır dönümüne. normal yani cok yakmıyor ama 800 gr da yakmıyor :) milleti kandırmanın anlamı yok. kötü traktörde değil alanlar memnun. ama böYle şeylere nie gerek duyuyorlar anlamıyorum bu erkuntçuları :) yok gr yakıyomuş yok çekiştirince o cekiomuş. öteki bundan ağırmış ve yine cekiomuş:) aslında hafif:) yani kızıyorum bu erkunt satıcılarına. traktörü kötüleyen yok ki zaten . ii traktör . ama dünyanın en ii traktörüymüş gibi milleti inandırmaya çalışıyolar:)

Arkadaslar yakit konusunda fabrikayi aradim 1 lt diyordunuz binim motorum2 lt yakiyor dedim ve bana bazi seyler tavsiye ettilet yine olmadi daha sonra koye gelip deneme yaptilar tarlayi olctuler hats bir donumden de biraz fazla olculer serumu bagladilar gercektende 800gr yakti hatta daha da diye bilirim ve bide hava yagmurluydu camur olmasina ramen iyi sonuc aldik basta ben olmak uzere butun koylu sasirdi