ŞOK... ŞOK...

00000101382.jpg

900 ADET NAR FİDESİ MEVCUT. EKİM ZAMANI BAŞLADI BU FİYATA İMKANSIZ Bulabileceğiniz nar kampanyası...!!

Önce bir kaç tane ile başlamıştım. Daha sonra iyice büyüdü bahçem. 900 tane nar fidem mevcut. Lisede okumakta idim. Hobby olarak başladığım bu işi ticarete dökmek ve emeğimin karşılığını almak maksatlı satılığa çıkarttım.

[glow=black,2,300][size=18pt]Narlarıma gelip bahçeme bakabilirsiniz. Mersin ' in Tarsus ilçesinde ikamet etmekteyim[/size].[/glow]

NOT : MART AYININ SONUNA KADAR DİĞER İLLERE İSTENMESİ HALİNDE KARGO İLE YOLLANABİLİR. NUMUNE OLARAK YOLLAYABİLİRİM. KARGO ÜCRETİNİ KARŞI TARAF KARŞILAMASI RİCA OLUNUR MALUM ÖĞRENCİYİM.

[size=24pt][glow=red,2,300]ADET FİYATI: 2,5 TL [/glow][/size]

[move][glow=blue,2,300][size=18pt]TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM YAPILIR. [/size][/glow][/move]

anlş-*s

[glow=red,2,300]
Ahmet Mustafa ARIKAN
İrtibat Telefonum: 0506 753 03 25[/glow]

Ynt: ŞOK... ŞOK...

fideler poşet içindemi resim warmı? birde bölgen olarak soruyorum mandalina portakal fidanı warmı elinde ?
şuan değilde bhara düşünüyorum ben dikim için bişeyler ama çok deği 3-5 fidan şeklinde
ama değerlenir buralar benım aklımda olsun ;)

Fideler poşet içerisinde değil, çünkü gelişimlerini poşet içerisinde iken %100 sağlayamayabiliyorsunuz. O yüzden direk toprağa diktim fakat şu anda ölü durumda çekilip yeni bir yere ekilebilir. Fotoğraf ise yarın hemen fotoğraflarını çekip güncel fotoğraflarını yollayacağım.

Elimde ise portakal , narenciye fidesi bulunmamakta :( Maalsef.

guneyli link=topic=60628.msg663716#msg663716 date=1355337494' Alıntı:
Fideler poşet içerisinde değil, çünkü gelişimlerini poşet içerisinde iken %100 sağlayamayabiliyorsunuz. O yüzden direk toprağa diktim fakat şu anda ölü durumda çekilip yeni bir yere ekilebilir. Fotoğraf ise yarın hemen fotoğraflarını çekip güncel fotoğraflarını yollayacağım.

Elimde ise portakal , narenciye fidesi bulunmamakta :( Maalsef.
Hmm, başkaa meyve fidelerin de Var mı ? Nar dışında, iç Anadoluda yetişebillicek :S

Evet arkadaşlar, yok mu alıcısı şimdi ? Ücretsiz yolluyacaktım kargo karşılayana.

Ama lütfen ciddi alıcılar ulaşsın.