arkaya bakmaktan boynu ağrıyanlar

Ynt: arkaya bakmaktan boynu ağrıyanlar

Evet güzel bir sistem. Ben bunu en çok ne zaman arıyorum biliyor musun arkadaşım? Yüksek havaleli yüklü römork ile gece yoldayken. Bazı zaman yolda durup iniyor ve gidip römoğun arkasını kontrol ediyorum düşen açılan var mı diye.

Böyle bir şey olsa portatif ne güzel olurdu.

benım boy kısa oldugundan mı bilmiyorum ama o içerdeki ayna ile sağ aynaya bi ayar çekiyorum on numara oluyor :D gecen petrolde geri geri çıkıyorum aradan babam arkana baksana çarcan diyo bakıyoruz çaprmaz çıkıyoz dedim oda bile hayran kaldı ;D

önemsiz :D ben bi iş yaparken arkama bakmam :D :D bakmadığım içinde damperin takılı oldugu yeri perte çıkardım :D
bi gün acele ediyorm romağı çıkardım damper kablosunu çıkarmayı unutmuşm. atladm motora arkaya bakmadan gaza yüklendim 2ye bile attm bi ses var arkaya bi baktım romork arkamda sürükleniyo :D 4 5 mtre kadar damper kablosuyla romagı göturmuştum :D
traktör td65s. 2 girişi tutan demir yamulmuş girişler fln zarar görmüş kablolar deişti :D :D
kabloda kopmadı :D traktörde salmadı :D fln filan :D

bende tümonun iç dikiz aynasını ayarlıyom oda iş yapıyo hem yolda giderkende arkadaki ekipmanı kontrol ediyom :)

fenotun ön takım bitik herhalde bi düz gidemiyo direksiyonu çok oynatıyo şöfer hidrolik direksiyona alışamadımı ne ;D

SmhGwz link=topic=60637.msg664102#msg664102 date=1355396278' Alıntı:
benım boy kısa oldugundan mı bilmiyorum ama o içerdeki ayna ile sağ aynaya bi ayar çekiyorum on numara oluyor :D gecen petrolde geri geri çıkıyorum aradan babam arkana baksana çarcan diyo bakıyoruz çaprmaz çıkıyoz dedim oda bile hayran kaldı ;D

Ben de traktöre mutlaka ayna koyarım çok faydası var...

ENES4422 link=topic=60637.msg664099#msg664099 date=1355396063' Alıntı:
Evet güzel bir sistem. Ben bunu en çok ne zaman arıyorum biliyor musun arkadaşım? Yüksek havaleli yüklü römork ile gece yoldayken. Bazı zaman yolda durup iniyor ve gidip römoğun arkasını kontrol ediyorum düşen açılan var mı diye.

Böyle bir şey olsa portatif ne güzel olurdu.
evet bende köy içinde goblelelrde lazım oluyo :D

nh_fıat link=topic=60637.msg664106#msg664106 date=1355396515' Alıntı:
önemsiz :D ben bi iş yaparken arkama bakmam :D :D bakmadığım içinde damperin takılı oldugu yeri perte çıkardım :D
bi gün acele ediyorm romağı çıkardım damper kablosunu çıkarmayı unutmuşm. atladm motora arkaya bakmadan gaza yüklendim 2ye bile attm bi ses var arkaya bi baktım romork arkamda sürükleniyo :D 4 5 mtre kadar damper kablosuyla romagı göturmuştum :D
traktör td65s. 2 girişi tutan demir yamulmuş girişler fln zarar görmüş kablolar deişti :D :D
kabloda kopmadı :D traktörde salmadı :D fln filan :D
kopmamış ii ..

babam kepçeyle ivecoya kum yuklerken kepçenınki patlamıştı da az kalsın yüzü gidiyordu tehlikeli alet bunlar güvenlik için acele etmemek gerek..
ENES4422 link=topic=60637.msg664108#msg664108 date=1355396580' Alıntı:
Ben de traktöre mutlaka ayna koyarım çok faydası var...
eed romorkta bile bişey düştüğüm diye durup bakıyorum arkaya bazen kontrol ediyorum ama ayna olunca anlık görebiliyorsun..

SmhGwz link=topic=60637.msg664102#msg664102 date=1355396278' Alıntı:
güzelmiş.. bir otobüsçüler böyle. adamlar nasıl hesaplıyorlar arkayı hayret ediyorum. milimetrik yanaşıyor :D

yaw kamera falan hiçde motordaki şu levyeye hasta oldum ahh ulan biz ne zaman bineriz acaba böle motorlara : ' ( : ' ( : ' (