satılık romork sahinden acil yardım nasıl sizceee???

Ynt: satılık romork sahinden acil yardım nasıl sizceee???

Bu markanın iki teker 3,5 tonluğu şu an 5500 lira. Peşin para bu biraz daha düşer bence fiyat iyi çünkü römork fotoğraflara göre bakınca sıfır duruyor. Ben beğendim arkadaş Allah için.

romork çok sallı. ortadan çok esner gibi duruyor. aslında daha kısa ve dern olsa on numara romork ama herşeyi ile yinede güzel ve tertemiz romork. o paraya kaçırılmayacak bi romork. bizim buralarda döküntüleri tamir edipahşap kasayapıp o paradan satıyolar neredeyse

Bence 6,5-7 bine bitir derim. Bu arada faturasını devredebilecek mi? Tarım Kredi den aldıysa ve borcu varsa belki faturası kesik değildir.

Bu arada tır bulamasan bile trene at Burdur ' a indir. Oradan gerisi kolay. Gerçi Antalya ' da nakliyat ambarlarıyla bir görüş derim onların o taraftan dönen araçları olur.

ENES4422 link=topic=60665.msg665066#msg665066 date=1355484229' Alıntı:
Bence 6,5-7 bine bitir derim. Bu arada faturasını devredebilecek mi? Tarım Kredi den aldıysa ve borcu varsa belki faturası kesik değildir.

Bu arada tır bulamasan bile trene at Burdur ' a indir. Oradan gerisi kolay. Gerçi Antalya ' da nakliyat ambarlarıyla bir görüş derim onların o taraftan dönen araçları olur.

abi bak tren olayını bilmiyordum sence tren ıspartaya nekadar alır????

arkadas palazoglunun remorkları guzeldir bence ama o remeorkun uzunlugu tam 6 metre sence bıraz sorun olmazmı altı metre pek sallı olur oda her traktor cekemez onu tarlada artı lastıkler arasıcok genıs ortasın da esneme yapar tabı senın kanaatını bılemem

resat bidav link=topic=60665.msg665070#msg665070 date=1355484534' Alıntı:
arkadas palazoglunun remorkları guzeldir bence ama o remeorkun uzunlugu tam 6 metre sence bıraz sorun olmazmı altı metre pek sallı olur oda her traktor cekemez onu tarlada artı lastıkler arasıcok genıs ortasın da esneme yapar tabı senın kanaatını bılemem

abi görüştüm uzunluk 5m en 2m alt takım kalın malzeme dedi ama.

Römork yeni duruyor ama bana çok uzun gibi geldi. 8 ton yükü yiyince sanki ortadan esneyecek gibi. :D Şarkışlaya gittiğimde bi bakardım bu römorka bilseydim. :)

Ahmed Gülsu link=topic=60665.msg665274#msg665274 date=1355497335' Alıntı:
Römork yeni duruyor ama bana çok uzun gibi geldi. 8 ton yükü yiyince sanki ortadan esneyecek gibi. :D Şarkışlaya gittiğimde bi bakardım bu römorka bilseydim. :)

uzunluk 5m slajda kullanacam zaten sorun olmaz diye düşünüyorum şarkışla yakınsa bi bak abi:)

tümosan 8095 link=topic=60665.msg665342#msg665342 date=1355505501' Alıntı:
bencede fiyat uygun.marka olarakda güzel marka.peşin parayla alacak olduğundan bence ne kırptıra bilirsen kar.sonuçda alım satımcı kar payını zaten koymuştur adam veyada alacak yerine almış olabilir.

arıyorum tele bakmıyo ama yarın tekrar arayacam. bakalım hayırlısı

fiyatı uygun bence daha yeni sorduk 2 tekerlisi bile tek ilave olanı 4 tonluk 4800 tl dedi gerisini siz düşünün burada bu arabalar anlıyacağınız iyi para istiyorlar