TRAKTÖR KOLTUĞU

Ynt: TRAKTÖR KOLTUĞU

SmhGwz link=topic=60683.msg665956#msg665956 date=1355613130' Alıntı:
bu elektrikli modelimiben erkunta böyle bişey düşünüyorum gecen çıkmacıda axor koltugu buldum 600 lira çekti söverek kaçtım :D
bu vidyodakini begendim erkunttaki çok terletiyo ..
bilemem ama bu koltuk en az 2000-3000 arası vardır diye tahmin ediyorum.
çünkü özellik olarak bunun benzeri star marka olanı 1,250 lira olduğuna göre bunu siz tahmin edin fiyatını
1250 lira + ıvır zıvır resimde görüldüğü hali ile oynar kolçak-evrak çantası-emniyet kemeri-kumaş döşeme 1440 lira star marka
http://www.traktorkoltuk.com/fiat/103-stplus-tv3.html

marmara591 link=topic=60683.msg665958#msg665958 date=1355613276' Alıntı:
bilemem ama bu koltuk en az 2000-3000 arası vardır diye tahmin ediyorum.
çünkü özellik olarak bunun benzeri star marka olanı 1,250 lira olduğuna göre bunu siz tahmin edin fiyatını
1250 lira + ıvır zıvır resimde görüldüğü hali ile oynar kolçak-evrak çantası-emniyet kemeri-kumaş döşeme 1440 lira star marka
http://www.traktorkoltuk.com/fiat/103-stplus-tv3.html
kazalı kepçe fln bulsam onlarınki de güzel ucuz yllu alırızda :D
çok pahalı dediğin gibi bi koltuk içinde fazla geliyr insana :)

bizim karşı köyde kabinli 70-56 da bi koltuk vardı, çookk güzeldi. hani markasını hatırlayamıyorum ama koltuğun altında' x 'şeklinde bir bağlantı vardı çok güzel yaylanma sağlıyordu. koltuğu bi tırcıdan 2.el aldığını söylemişti, sanırım eski bir tır koltuğu markası grammer olabilir. kendiside 'ben 10 yıldır kullanıyorum demişti.'

MF 158 Traktörüme Koltuk Almak İstiyorum. Grammer Çok Güzel Yorumlardan Anladığım Kadarıyla Ama Pahalı Maalesef. Star Koltuk Hakkında Yorumlarınız Nedir Arkadaşlar? ST 11BS-07 BE Modelini Beğendim Ama Nasıl Bilmiyorum.

arkadaşlar erkunt e serisinde kullandığı traktör koltuğu çok kötü beni mahfetti bugün servise lüks ün koltuğunu sordum 760 TL dedi çoğuma geldi bide koltukta nefretlik bi ses başladı gıcırtı onun için ne yapmam lazim

delihan link=topic=60683.msg888510#msg888510 date=1399483223' Alıntı:
arkadaşlar erkunt e serisinde kullandığı traktör koltuğu çok kötü beni mahfetti bugün servise lüks ün koltuğunu sordum 760 TL dedi çoğuma geldi bide koltukta nefretlik bi ses başladı gıcırtı onun için ne yapmam lazim
o gıcırtı bizim servettede oluyo senede bikere :D Geçen babam boya tabancasına mazot doldurup sıkmış koltuğun içine :D öyle bi gıcırdıyorki insanın ayakta süresi geliyo ;D

volkanuzel link=topic=60683.msg888516#msg888516 date=1399483740' Alıntı:
o gıcırtı bizim servettede oluyo senede bikere :D Geçen babam boya tabancasına mazot doldurup sıkmış koltuğun içine :D öyle bi gıcırdıyorki insanın ayakta süresi geliyo ;D
volkan kardeş aynen öyle valla bazen ayağa kalkiyorum kasise denk gelince dislerim i kesiyor o ses senin bu sözüne kahkaha ile güldüm seni sağolasın :)

Sattığımız tümosana Hidromek kepçelerinin koltuğunu takmıştık huzuru bulduk desem yeridir :D Şimdi kubotada grammer koltuk var ama traktör zıpladıkça yay gıcırtıları duyuluyor. Hidromek kepçesinin koltuğunu kubotaya takıyım dedimde koltuk çok büyük olduğu için tümosandan başka traktörün kabinine sığmıyo :(

Hiç halinize şükretmiyorsunuz bakıyorum. Sizleri memnun etmek için gıcırdamayan sabit koltuklardan koyun görün bak hiç ses geliyor mu ?
Eskilere bir sorun bakın sabit koltukta traktör kullanıp ta bel fıtığı olmayan var mı.

bizim case jx90 daha 2014 model 250 saatde koltuk yukarı aşağı oynadıkça gacır gacır ötüyor ya :) masseyin koltukda yukarıda ki videoda gösterilen grammer den şahane koltuk on numara ileri geri sağa sola oynuyor mandalını açınca kapatınca kitliyor bizim 285 in grammer koltuğu casenin üstündekinden daha iyi :D

FEHİM link=topic=60683.msg888553#msg888553 date=1399486011' Alıntı:
Hiç halinize şükretmiyorsunuz bakıyorum. Sizleri memnun etmek için gıcırdamayan sabit koltuklardan koyun görün bak hiç ses geliyor mu ?
Eskilere bir sorun bakın sabit koltukta traktör kullanıp ta bel fıtığı olmayan var mı.
vallaha haklısın abi tabi babam fıtık zaten bu aralar iyi ama fizik falan gördü şimdi iyi artık bizde 50 ye gelince bizim gibi 20-25 kuşaklarına biz zamanında havalı koltuklarda oturuyorduk sizin oturduğunuz koltuklar o zaman olsaydı oooo deriz :D