TRAKTÖR KOLTUĞU

Ynt: TRAKTÖR KOLTUĞU

yeni koltuk alan kaplama yaptıran benim koltuğum şu marka çok memnunum diyen varmı.
önerisi olan varmı
örnek veriyorum :
case ve nh lerin koltuklarında tasarım hatası var insanı tam kucaklamıyor hep öne doğru kayıyorsun hiç rahat değil
oturduğun taban kısmı önden arkaya doğru eğimli olması lazım avrupa koltuklarda öyle bunlar tam tersi hep kayıyorsun öne doğru

eski traktörümün koltugu grammer marka koltuktu cok rahat ederdim
tt55 in koltugu kazık gibi gacur gucur ses cıkarıyo oynuyo konforsuz markası pilot ve baskalarına da sordum onlarınkide öyleymiş kabinsiz olanların iyi ama nasıl oluyosa fabrikayı aradım biz size döneriz filan milan 2 ay oldu daha dönecek servis desen bizim elimizden bişey gelmez diyo

marmara591 link=topic=60683.msg665529#msg665529 date=1355526004' Alıntı:
yeni koltuk alan kaplama yaptıran benim koltuğum şu marka çok memnunum diyen varmı.
önerisi olan varmı
örnek veriyorum :
case ve nh lerin koltuklarında tasarım hatası var insanı tam kucaklamıyor hep öne doğru kayıyorsun hiç rahat değil
oturduğun taban kısmı önden arkaya doğru eğimli olması lazım avrupa koltuklarda öyle bunlar tam tersi hep kayıyorsun öne doğru

2012 ler öyle değil artık önden arkaya doğru meğilli ne diyorlar hostest mı ne ondan işte 2012 ler rahat nh ların

eroglu kerem link=topic=60683.msg665597#msg665597 date=1355563223' Alıntı:
eski traktörümün koltugu grammer marka koltuktu cok rahat ederdim
tt55 in koltugu kazık gibi gacur gucur ses cıkarıyo oynuyo konforsuz markası pilot ve baskalarına da sordum onlarınkide öyleymiş kabinsiz olanların iyi ama nasıl oluyosa fabrikayı aradım biz size döneriz filan milan 2 ay oldu daha dönecek servis desen bizim elimizden bişey gelmez diyo
2012 model tt55 4*4 tenteli aldı eniştemler onların ki önden arkaya doğru meğilli kabinliler öyle değil mi acaba tüm nh 2012 ler önden arkaya meğilli olması lazm

New Holland TL100A Traktörümü 2005 ' in Kasım Ayından Beri Grammer Koltuğun Üzerinde Kullanıyorum...
Konfor Açısından Sıkıntım Olmadı...
Ama Hafif Bir Gıcırtı Başladı, Onu Da Bu Kış Çözeceğim :)

Bizimerkuntlarda pilot marka fena degil.Fakat bir sorun var kıçın terliyor :D 90 lıkları kumaş yapmışlar birdek ocak koymuşlar onlar daha rahat olmuş :D Tabi avrupa traktörlerin koltukları bambaşka..

wood link=topic=60683.msg665825#msg665825 date=1355602210' Alıntı:
Bizimerkuntlarda pilot marka fena degil.Fakat bir sorun var kıçın terliyor :D 90 lıkları kumaş yapmışlar birdek ocak koymuşlar onlar daha rahat olmuş :D Tabi avrupa traktörlerin koltukları bambaşka..
kumaş olanda da terliyor.
kumaş tada suni deride terliyor.
hava süspansiyonlu falan kullanan varmı acaba forum da

omerfarukkoc link=topic=60683.msg665816#msg665816 date=1355601547' Alıntı:
New Holland TL100A Traktörümü 2005 ' in Kasım Ayından Beri Grammer Koltuğun Üzerinde Kullanıyorum...
Konfor Açısından Sıkıntım Olmadı...
Ama Hafif Bir Gıcırtı Başladı, Onu Da Bu Kış Çözeceğim :)

hakikaten güzel ömer o gıcırtıya gelince alttki ayar kolu yapıyo benimkin dede vardı hafif bi yag sürdüm olay tamam
265 in kide gremmer pistoonu çıkarttım yayları gevşettim 10 numara oldu güçç*-*
240 da pilot var düşmemek için sıkı yapışmak lazım zuha-*-s

grammer konforlu ama daha iyiside olabilirdi...
şöyleki 30 bin liralık bir arabanın koltuğu bile - 100 küsür bin liralık traktör koltuğundan çok rahat,(bacakları sarıyor.arkaya meyilli vb.
bazı iş makinası koltukları, genel olarak traktör koltuklarından daha konforlu...
bi çoğumuz, sezonunda günlük 10 saat üzeri haftalarca çalışıyoruz. tabiki daha fazla konforu hakediyoruz....

avrupa traktörlerin genelinde grammer koltuk var ,var ama grammerinde çok çeşidi var...kendi traktörümde gayet güzel koltuk var geriye yaslanma ve başlık var ...oturduğumuz yerin ön tarafını, ileriye kaymamak için istersen yükseltebiliyorsun..aslında koltuğu senede bir sefer,altta 4 cıvatası var,söküp,temizleyip yağlamak lazım uzun ömürlü olması için...lamboghinide vardı grammer kırıldı yenisi çok para olduğu için piyasa malı aldım..

bereket. link=topic=60683.msg665838#msg665838 date=1355602939' Alıntı:
grammer konforlu ama daha iyiside olabilirdi...
şöyleki 30 bin liralık bir arabanın koltuğu bile - 100 küsür bin liralık traktör koltuğundan çok rahat,(bacakları sarıyor.arkaya meyilli vb.
bazı iş makinası koltukları, genel olarak traktör koltuklarından daha konforlu...
bi çoğumuz, sezonunda günlük 10 saat üzeri haftalarca çalışıyoruz. tabiki daha fazla konforu hakediyoruz....
evet kesinlikle bugün otomobillerde kamyonlarda işmakinelerinde yerli olsalar dahi sürücünün konforu düşünülmüş ve koltukları konforlu.
sezonda 10-12 saat traktörden inmiyoruz belkide daha durannızda vardır. günde 10 saat demek otomobille en az kaç km siz düşünün

Erkuntunki e serisi deri koltuk. Üstüne yastık koyuyorsun yoksa terletıyo.

Nh TD 85 2009 model onu koltuk diye icat edenın ben varyaa sınırden markasını unuttum şimdi ayda 1 yaglıyorum. mekanizması kırıldı. Mil kesti mili degıstım. 1 sene sonra mil yataklarını kesti.
Pek anlatamadım ama traktör köyde resmini çekerim bı gıdersem.