erkunt 80.4luks mü td75d mi

arkadaşlar erkuntla pazarlık yaptık 72ye bıraktı 70ede verecek az daha zorlatırsam iki arkadaş alacagız ama bi arkadaşta td alın dedi köyümüzde bi td var çekişi güzel ama sahibi çok yakıyor diyo neye dayanarak dediğini bilmiyorum kafamız karışık biraz yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: erkunt 80.4luks mü td75d mi

madem 80.3 le değiştiyorsun senin alacağın traktör kıymet 90 lüks ya da e olmalı lüksü alırsan ithallerin donanımına sahip yeterince teknolojik bir makina almış olursun alanlar memnun ben de memnunum(100 lük) liste 88 bin eğer e serisini alırsan ucuz fiyata büyük traktör almış olursun ki özellikle 4 silindir e serileri çok tutulmaya başlandı onun da listesi 77 bin tl bütçene göre bu ikisinden birinin al derim 75 lik alma bence eğer illaki 75 lik alacağım diyorsan powershuttle lı td 75 de cazip bir seçenektir

td 75 erkuntan cok ceker erkuntların lüks serisinde bayılma cok oluyo yükteyken rampada lüks ama e serisi güzel cekişli bi makine hemde lüks serisinden acuz alıcaksan erkunt e serisini tafsiye ederim

bence erkunt lüks özellikli ve güçlü hem daha uygun fiyat ben olsam erkunt alırdım bir gün boyunca kullandım çok hoş makina ama kullanmayı bileceksin devrini ii yarlamak gerekir vites değiştirken

90e serisini 68 bin liraya bıraktı ama tek hoşuma gitmeyen yönü agır devir olması 90 luksude 80e bırakır kanatımca arkadaşta 90lık alalım diyor 78e bırakırsa 90lık alırım :)

İkisi de birbirini aratmaz. İkisinde de yedek parça sorunu yok ve yakıt aynı sayılır. Hangisini daha uygun bulursan onu al derim. Erkutların ikinci el fiyatlarını araştırıyorum çok yüksek.

sekoo19 link=topic=60754.msg667212#msg667212 date=1355781413' Alıntı:
90e serisini 68 bin liraya bıraktı ama tek hoşuma gitmeyen yönü agır devir olması 90 luksude 80e bırakır kanatımca arkadaşta 90lık alalım diyor 78e bırakırsa 90lık alırım :)

90 e serisi 68000 tl kabinli klimalı fiyatı mı. 90 e serisi bence cazip bir seçim

Yakıt kullanan kişiye göre değişir New Holland ilk geldiğinde açılıncaya kadar yakıyo ama süpap ayarı bakımından sonra hem çekiş artıyo hem yakıt düşüyo
bunu tüm New Holland kullanıcılarına sorabilirsin hepsi aynısını söyleyebilir
Turbo+ıntercooler+plus+yeni tasarım+power shuttle