Traktör İle Yolda En Çok Neye Kızar sınız?

Ynt: Traktör İle Yolda En Çok Neye Kızar sınız?

Bunun gibi yük sarmasını bilmeyen ama yanımdan silme geçenlere.... noo*-*-

ryjry_zps504a3cfa.jpg

ben 3 remork atarım motora dönüşlerde araçlar yol vermez ben de yolu tıkar kurtulurum genelde fabrika ve köy arasında olur bu yanianlayış arkadaş yaaaa:)

SmhGwz link=topic=60809.msg668286#msg668286 date=1355919201' Alıntı:
;D ;D
ben nedense traktörü taşıttan saymayanlara.. gecen biri virajda traktörü bi geçti 4 araç birbirmize giriyorduk önumdeki zati şarampole girdi çıktı bi..

Neden se bir yanlış anlama halk arasında. 'Traktör bu nasıl sa hemen durur.' İşte bu yüzden traktörleri pek adamdan saymıyorlar.

ENES4422 link=topic=60809.msg668290#msg668290 date=1355919299' Alıntı:
Neden se bir yanlış anlama halk arasında. 'Traktör bu nasıl sa hemen durur.' İşte bu yüzden traktörleri pek adamdan saymıyorlar.
ya abi traktör durdu sende durdun peki karşıdan gelen araç durabilcekmi..
şu memleketimde zati trafikte saygı diye bişey yokki anasını satim herkes beynelminel.

çukurlar :) akama dibime kadar yanaşıp romorktan görünmeyip sonra cins cins korna basıp kaçanlara.
hele o far işi en nefret ettiğim şey. yakıyorlar uzunları ben selektör yapmaktan bıkıyorm adam hayla uzunlarla bened çeviriveriyom uzunlara sonra kısalara alıveriyorlar.
he birde bu yaz motorsikletle köye gidiyorm gece domuza gidicem. adam gölette içiyo içiyo gelıyo kafa trilyon. gene aynı şekl selektör fln olmadı yakıyom uzunları bnm uzunlarda baya fena adam bi sağ bi sol tarlaya girdiydi. :D

nh_fıat link=topic=60809.msg668307#msg668307 date=1355921011' Alıntı:
çukurlar :) akama dibime kadar yanaşıp romorktan görünmeyip sonra cins cins korna basıp kaçanlara.
hele o far işi en nefret ettiğim şey. yakıyorlar uzunları ben selektör yapmaktan bıkıyorm adam hayla uzunlarla bened çeviriveriyom uzunlara sonra kısalara alıveriyorlar.
he birde bu yaz motorsikletle köye gidiyorm gece domuza gidicem. adam gölette içiyo içiyo gelıyo kafa trilyon. gene aynı şekl selektör fln olmadı yakıyom uzunları bnm uzunlarda baya fena adam bi sağ bi sol tarlaya girdiydi. :D

Arkama yanaşıp, bu traktör kalkarken geri kaçar mı diye düşünmeyenlere.... ıh-*-s

romorkun arkasına girenlere kız-*sw

yüklüyken kırmızı ışıkta pat diye önüme geçip duranlara kız-*sw

uzunları yakan kamyonlara çözüm buldum kabin tepe lambasını hafif sol üst köşeye baktırdınmı selektöre gerek yok açtınmı şöförün üz ifadesini görüyon ;D