Heves Değil, Yaşam Tarzı. Krala cold start denemesi.:) v.s.

Ynt: Heves Değil, Yaşam Tarzı. Krala cold start denemesi.:) v.s.

bu kral bi senden çekiyor bide mahmut hocadan ;D
abi sende kralda üstüne düşeni fazlasıyla yapmışsınız.Allah işinizi kolay getire.

Nail bravo zor sartlarda belgelemissin isleri.nail bak 2012 bitti,artik damperli romork şart oldu sana,teknolojiyi yakindan olmasada uzaktan takip ed bea,2dana parasi gider yani.kral sabahlari marş basiyomu,150 amper aküden aşağisi kaldirmaz:) ;)

alk-*s nail abi kral cool start ta gayet başarılı maşallah ..dediğin gibi o soğukta dampersiz römork boşaltmak adamın ömrünü yir ;D

Nail abi,
Kralı o soğukta çalışmaya ikna etmek büyük mutluluk.
Tarlaya gübreyi ulaştırabilmek büyük mutluluk.
Tarlada gübreyi indirirken üzerinde kalın kıyafetler ile ter içinde kalmak büyük mutluluk.
Tarladan eve dönerken Kral ' ın orjinal olmayan kabininin içinde terli terli üşümek ve sonrasında hasta olmanın paha biçilemez. :)
2 tekerli işini görecek damperli orta karar bir römork 5000-6000 civarında.
Var yap hesabını şimdi.
Sağlıcakla kal.

gokhanozkan link=topic=60845.msg669238#msg669238 date=1356047555' Alıntı:
bu kral bi senden çekiyor bide mahmut hocadan ;D
abi sende kralda üstüne düşeni fazlasıyla yapmışsınız.Allah işinizi kolay getire.
:D Sağol Gökhan, garajda ki Erkunt çalışmaya nazlanırsa izlet bu videoyu, MF zaten o benim dedem olur der.;D
doganbey1 link=topic=60845.msg669261#msg669261 date=1356051174' Alıntı:
Nail ağbey onu bunu boşver cigarayı bırak :D nefes nefese kalmışsın. ;D
:) Düşünüyorum bilader, aksine dün öğlenden akşama kadar cıgara içmemiştim.
samsunbafra link=topic=60845.msg669271#msg669271 date=1356070625' Alıntı:
Nail bravo zor sartlarda belgelemissin isleri.nail bak 2012 bitti,artik damperli romork şart oldu sana,teknolojiyi yakindan olmasada uzaktan takip ed bea,2dana parasi gider yani.kral sabahlari marş basiyomu,150 amper aküden aşağisi kaldirmaz:) ;)
Ayhan Abi çok sağol, bu gün bir inek satalım dedim az daha 21 Aralık gerçek olacaktı, boşver gitsin.:) Soğudum bu işlerden daha doğrusu işimizden. Akü 2 senelik gayet güzel , akü Mutlu, ben mutluyum kral da mutlu.:D
vale link=topic=60845.msg669275#msg669275 date=1356072521' Alıntı:
alk-*s nail abi kral cool start ta gayet başarılı maşallah ..dediğin gibi o soğukta dampersiz römork boşaltmak adamın ömrünü yir ;D
Sağol Aycan, remorku boşaltmak anlatılmaz yaşanır.:)
ufukk link=topic=60845.msg669277#msg669277 date=1356074250' Alıntı:
Nail abi,
Kralı o soğukta çalışmaya ikna etmek büyük mutluluk.
Tarlaya gübreyi ulaştırabilmek büyük mutluluk.
Tarlada gübreyi indirirken üzerinde kalın kıyafetler ile ter içinde kalmak büyük mutluluk.
Tarladan eve dönerken Kral ' ın orjinal olmayan kabininin içinde terli terli üşümek ve sonrasında hasta olmanın paha biçilemez. :)
2 tekerli işini görecek damperli orta karar bir römork 5000-6000 civarında.
Var yap hesabını şimdi.
Sağlıcakla kal.
Sağol umut, açıklama güzel olmuş.

kolay gelsin nail abi kralın maşşallahı var bizimde çekilecek hayvan gübresi var yerde elle sarıp tarlaya götürülüp elle boşaltılacak romok damperli ama yağ hortumu patladı o değişecek napsak bilemedik. tümo bi süre daha yatışta :)

keykubat link=topic=60845.msg669349#msg669349 date=1356088591' Alıntı:
Kolay gelsin muhtar.
Sağol Aga,
serdar437065 link=topic=60845.msg669354#msg669354 date=1356089178' Alıntı:
kolay gelsin nail abi kralın maşşallahı var bizimde çekilecek hayvan gübresi var yerde elle sarıp tarlaya götürülüp elle boşaltılacak romok damperli ama yağ hortumu patladı o değişecek napsak bilemedik. tümo bi süre daha yatışta :)
Sağol bilader hortum 30 TL gibi bişey köy arabasına versen sanayide yenisini bastırıp getiri beyaw.:)

Abi sen biraz yükle danalardan falan ivecoya gel benim yanıma.Bizim burada hayvancılar yüksekten uçuyo fiyatlarda :D 5-6 aylık simental dişi danaya 1000-1200 lira para istiyolar hala,geçen biri inekle düveye 10 milyar istiyomuş :D 3-4 dana getirsen orta halli bir romok bile alırız damperli :)

Çağrı link=topic=60845.msg669363#msg669363 date=1356089701' Alıntı:
Abi sen biraz yükle danalardan falan ivecoya gel benim yanıma.Bizim burada hayvancılar yüksekten uçuyo fiyatlarda :D 5-6 aylık simental dişi danaya 1000-1200 lira para istiyolar hala,geçen biri inekle düveye 10 milyar istiyomuş :D 3-4 dana getirsen orta halli bir romok bile alırız damperli :)
çağrı bey simental 5-6 aylık dişi dana için cok deyil bence o fiyat.bizim burda mandofon kırması dişi 6-7 aylık danalar 1100 den başlıyo peşin paraya alıcı buluyo.ben köylüme damızlık yapması için harmana 2 tane verdim .biri güzel boyluydu biride ufak bişey 3600 tl ye.

tümosan 8095 link=topic=60845.msg669608#msg669608 date=1356110925' Alıntı:
çağrı bey simental 5-6 aylık dişi dana için cok deyil bence o fiyat.bizim burda mandofon kırması dişi 6-7 aylık danalar 1100 den başlıyo peşin paraya alıcı buluyo.ben köylüme damızlık yapması için harmana 2 tane verdim .biri güzel boyluydu biride ufak bişey 3600 tl ye.
Şu anki piyasaya bakarak değerlendirdim abi ben,yoksa pahalı bulmuyorum yani.Zaten bir ortası bulunamıyor bu işin,ya çok para ediyor ya hiç etmiyor.Hep ortalama gitse ne et ne süt sıkıntısı kalacak ama işte :)