Tümosan Sameyi hoplatıyor (Yeni Video)...

Tümosan tümosan tümosan ah bide şu bölünme olayları olmasa hemen gıdıp alıcamda ama işte içimizde bi kuşku var hala, artık yenı modellerin cıkmasını beklıyecegız...

Ynt: Tümosan Sameyi hoplatıyor (Yeni Video)...

Sayın Fiat_Junior sürekli konunuzu güncel tutmaya çalışarak yolladığınız boş iletiler flood benzeri davranış olduğundan kurallara aykırıdır ve buna devam edilmesi Trakkulüp Ceza Kuralları madde 11 uyarınca 5 günlük banlanma ile cezalandırılır. Art arda mesaj yazarak konu güncelliğini sağlamaya çalışmayınız.

Lütfen kurallara uyunuz.

http://www.trakkulup.net/kurallarimiz/

adanalı_01 link=topic=60959.msg671036#msg671036 date=1356291515' Alıntı:
arkadaşlar bence tümosan yabana atılıcak makina degil bir kac kücük hataları var onlarıda yapsa dadından yenmez

hangi bir kaç küçük noo-*-s noo-*-s noo-*-s çoooookkkkk ekmek yemesi lazım bir kere teknoloji ve donanımı komple değişmesi lazım o da uzun mesele hem ucuz olacak hem kaliteli olacak iş değil

same ci arkadaş acemi bence cunku cok seri viteste çekişiyo ve hafif bi motor oldugu için lastikleride kalın yere baskı uygulayamıyo ve lastikler zaten pati çektikce ısınıyor tutunma ozelligini kayıp ediyo :) ben olsam çok agır viteste çekiştirirdim motorun agırlıgını yere bastırmasını tercih ederdim burda gucu ile çektirmek istemiş yedigi kadar viteste vurdurmus :) ve çekişme yerine tarlaya girselerdi birde yakıtlarını deneselerdi o zaman belli olurdu hangisi iyi inş bi gun milletimiz çekişmeyi bırakıp tarlada yakıt çekiş olarak kapışmaya baslarlar :) ve same deutz un on çekerleri arka çekerleri tamamen kilitlemek için difransyele basmak gerekir adam bazen basmıs bazen basmamış :)