mf 240 ın en tutulan modeli yıl olarak

Ynt: mf 240 ın en tutulan modeli yıl olarak

Fiat_Junior link=topic=60983.msg672821#msg672821 date=1356525343' Alıntı:
arkdaşlar bu askı pedal dedıgınız sey nedir tam olarak acıklar mısınız...

Bu motorda ki pedallara öyle deniliyor birde döküm pedal var iki tip olduğu için askı yada döküm diye belirtmek gerekiyor..

Arkadaşlar merhaba iki tane baktığım 240 var. Biri 2000 model askı pedal orijinal hidro direksiyon ve disk fren diğeri 97 model disk fren döküm pedal sonradan takma hid direksiyon gri gövde. İkisi de temizlik bakımından aynı sizce hangisini almalıyım.bu arada 97 model olan 2000 den bin lira daha pahalı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba iki tane baktığım 240 var. Biri 2000 model askı pedal orijinal hidro direksiyon ve disk fren diğeri 97 model disk fren döküm pedal sonradan takma hid direksiyon gri gövde. İkisi de temizlik bakımından aynı sizce hangisini almalıyım.bu arada 97 model olan 2000 den bin lira daha pahalı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar
merhaba kardeşim benim fikrimi sorarsan efsane alma ve bağımsız kuyruk mili olan modelleri harici diğer 240 lar genelde iyidir. ben 240 çok kullandığım için söylüyorum. en az yakanı 1992 yılından önceki çıkan Karaburun denilen 240 lardır. onlar kara şanzıman ve kuru frendir. 2000 modelini de kullandım askı pedal hem kullanımı rahat çekisi de güzel di ızgara yaptım ben. 96 ve üstü disk fren olanlar iyidir ama daha güçlü bir motor size 255 ep öneririm.

merhaba kardeşim benim fikrimi sorarsan efsane alma ve bağımsız kuyruk mili olan modelleri harici diğer 240 lar genelde iyidir. ben 240 çok kullandığım için söylüyorum. en az yakanı 1992 yılından önceki çıkan Karaburun denilen 240 lardır. onlar kara şanzıman ve kuru frendir. 2000 modelini de kullandım askı pedal hem kullanımı rahat çekisi de güzel di ızgara yaptım ben. 96 ve üstü disk fren olanlar iyidir ama daha güçlü bir motor size 255 ep öneririm.
Tavsiyeniz için teşekkürler ara işleri için ikinci traktör olarak alacaktim 240 i anlaşamadık bende 71 model İngiliz 135 aldım sıfır motor yapılı 4 lastik yeni,yeni boyalı.daha işe kosamadim malum buralar yağışlı havalar açılsın gübre serpme ve ara sürme işlerim olacak

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
98 model disk fren gri gövde 240s var memnunuz. Yakıt ve çekiş iyi. Yolda az yakıyor. Gerçi her halükarda az yakıyor. Bildiğim kadarıyla disk fren olanlar senkromeçli şanzuman oluyor. Birara senkromeç dağıldı vites kilitlendi vura vura düzelttim şimdi sıkıntı yok.

slm massey ferguson 1996 model s uzel aldım ilk defa kullanacam bunu bu traktor dısk firen midir sadece bu bilgiler var ... ben daha önce 135 lik kullandım kısaca aldım garaja koydum geldim

Son düzenleme: