Acil !!! yarına telefon alıcam fikirleriniz nedir ???

18.01.2009
10,734
25
Bursa

s.a trakkulup. telefonum bugün itibari ile hepten gitti konuşma namına bişey yapamıyorum artık :) yarın telefon almam lazım limitim en fala 600 lira. :)
aradığım özellikler kamerası çözünürlüğü iyi olsun, android olursa iyi olur ama olmasada olabilir tabi. sağlam olsun iyi çeksin. dokunmatiği pek sevmiyorum ama yinede yapacak bişey yok.

fikirleriniz nelerdir? hadi trakkulup bi el atıverin :D

Ynt: Acil !!! yarına telefon alıcam fikirleriniz nedir ???

limitin 600 olmasa nokia c7 derdim ama o 800 civarı aklıma başka telefon gelmiyor mübarek e telefon demeye dilim varmıyor görünce insanın gözü gönlü açılıyor :D

samsung u pek istemiyorum şebeke çekimi iyi olmuyor bizim orada :( nail abi bira daha kalitelice bişey olsun diyom tarlada marlada yolda kalırsak falan foto çektiğimizde iyi bişey çıksın istiyorum ama kartın limiti 500. :) 1 haftada 500 lira yimeseydik daha iyi bişey alırdım ama ne bileyim böyle olacağını :)

C7 bende vardı :) kamerası iyi fakat bir süre sonra yok güncellemeydi vs idi bende bıktım. En son tel kendi kendine kapanmaya baslayınca sattım. 250 TL gitti tel :) Şimdi Samsung Galaxy Pocket kullanıyom. Vodofoneden aldım. Ayda 1 liraya. Ama ben 198 lira verdim faturadan düşülecek. Ben memnunum telden. 2mp kamera var. PC ye atınca fotolar gayet iyi gözüküyo memnunum.

doganbey1 link=topic=61016.msg672611#msg672611 date=1356474867' Alıntı:
C7 bende vardı :) kamerası iyi fakat bir süre sonra yok güncellemeydi vs idi bende bıktım. En son tel kendi kendine kapanmaya baslayınca sattım. 250 TL gitti tel :) Şimdi Samsung Galaxy Pocket kullanıyom. Vodofoneden aldım. Ayda 1 liraya. Ama ben 198 lira verdim faturadan düşülecek. Ben memnunum telden. 2mp kamera var. PC ye atınca fotolar gayet iyi gözüküyo memnunum.
:D 2 mp kamera mı :D yok bilader ya okadarda az olmasın :)
Cihan_özece link=topic=61016.msg672612#msg672612 date=1356474980' Alıntı:
kabul edilir abi :D

rocky link=topic=61016.msg672610#msg672610 date=1356474835' Alıntı:
samsung u pek istemiyorum şebeke çekimi iyi olmuyor bizim orada :( nail abi bira daha kalitelice bişey olsun diyom tarlada marlada yolda kalırsak falan foto çektiğimizde iyi bişey çıksın istiyorum ama kartın limiti 500. :) 1 haftada 500 lira yimeseydik daha iyi bişey alırdım ama ne bileyim böyle olacağını :)
Bilader şebeke frekans aralığı 850 2100 bir düşün istersen kaçak galiba bunlarda 1 senedir kullanan var sıkıntı yok, kamera 5 mp. Ben ilhan a alıcam bi tane bundan.

doganbey1 link=topic=61016.msg672611#msg672611 date=1356474867' Alıntı:

peki bilgisayarda neyapıyorsun benim bilgisayar laptop win7 yüklü nerdeyse 1 yıldır aynı muhabbet oluyor bendede
ve kullandıgınız program sahte veya güncellemeyi yükleyin vs muhabbeti oluyor ekranda yazılar çıkıyor sürekli ama hala çökmedi ne hikmetse
win7ye bu konuda çözüm bulan varmı arkadaşlar :D

nailyetek link=topic=61016.msg672616#msg672616 date=1356475216' Alıntı:
Bilader şebeke frekans aralığı 850 2100 bir düşün istersen kaçak galiba bunlarda 1 senedir kullanan var sıkıntı yok, kamera 5 mp. Ben ilhan a alıcam bi tane bundan.
biliyorum abi konuşmuştuk zaten o telefonu :D ama olmuşken şu telefon gibi özelliği sağlam olsun diyorum :S