traktöre lift o matik taktırmak istiyorum bilgisi olan varmı ?

Ynt: traktöre lift o matik taktırmak istiyorum bilgisi olan varmı ?

Sen hangi traktöre taktıracksın bilmiyorum ama
Ben daha önce 65-46 satın alıp lift otomatik taktıracaktım ama ustalar olmaz dedi ama belki daha detaylı araştırsak belkş takan biri bulunur

Bence yapılabilir yapılamaz diye birşey yok. çünkü bu özellik traktörlerde mevcut olan bir sistem atıyorum bir 55 serisinde varda birinde yoksa bu özellik onada eklenebilir sonuçta ayı ürün düşüncesindeyim. ama yapılışı hakkında bi bilgim yok görmedim. :S inşallah olur.

rocky link=topic=61044.msg674361#msg674361 date=1356702728' Alıntı:
Bence yapılabilir yapılamaz diye birşey yok. çünkü bu özellik traktörlerde mevcut olan bir sistem atıyorum bir 55 serisinde varda birinde yoksa bu özellik onada eklenebilir sonuçta ayı ürün düşüncesindeyim. ama yapılışı hakkında bi bilgim yok görmedim. :S inşallah olur.
bu seride lift otomatik yok bilader olanı da bunlardan biraz farklı :S tabi ki atla deve değil illaki bir formülü vardır olabilecek şekilde

Çağrı link=topic=61044.msg674362#msg674362 date=1356702796' Alıntı:
bu seride lift otomatik yok bilader olanı da bunlardan biraz farklı :S tabi ki atla deve değil illaki bir formülü vardır olabilecek şekilde
bende onu diyorum işte sonuçta hepsi aynı organlardan oluşuyor :) traktörün önüne PTO oluyoda lift niye olmasın :) olur bence yani. olamazsada yapacak bişey yok :)