yeni köpegim :)

Ynt: yeni köpegim :)

maşallahı var güzelmiş ok-*-s arka ayaklarında paça yoksa kangal değil diyolar bizim buralarda da ben inanmıyorum pek.pek yüz verme oynama köpekle büyüyünce soytarı gibi oluyo kuş köpeği gibi yerinde durmuyo üstüne atlıyo felan yılışık oluyo yani )))

ENES4422 link=topic=61047.msg673415#msg673415 date=1356616473' Alıntı:
Benim nredeyse bunun aynısı vardı, adı BULUT ' tu. Öldüğünde ağlamıştım.... :(

Maşallah çok güzel. :D
eyw :)
rocky link=topic=61047.msg673417#msg673417 date=1356616550' Alıntı:
maşallah. 2 senedir ölen köpeklerimizn yerine onlar gibi birtane bulamadık. maşallahı var. iyi bir dost olması dileğiyle.
herkezin kopegi olmus sanırım ya :D
144fenomen link=topic=61047.msg673422#msg673422 date=1356616791' Alıntı:
maşallahı var güzelmiş ok-*-s arka ayaklarında paça yoksa kangal değil diyolar bizim buralarda da ben inanmıyorum pek.pek yüz verme oynama köpekle büyüyünce soytarı gibi oluyo kuş köpeği gibi yerinde durmuyo üstüne atlıyo felan yılışık oluyo yani )))
yok fazla sewmiyorum ama arada gezdiriyorum :)
omerfarukkoc link=topic=61047.msg673425#msg673425 date=1356616964' Alıntı:
Buna Benzer Bişey Evvelki Sene Benim de Vardı... 3-4 Ay Baktım Hastalıklı Çıktı Öldü :(

Her Çiftçinin Evinin Kenarında Bir Köpek Olmalı :)
herkezinki olmus ya :S bnmkini korusun ALLAH

çok güzel oluyorhele ufakken tam sevilcek zamanı benım de 6-7 aylık war bi tane ama şerefsizin biri çarpmış ama şuan ii kırık çıkış yok igneyle agrılarını gideriyoruz bakalım düzeldi 3 gün flan yattı ama şimdi ufak ufak yuruyor ..

eniklik aşısı yaparsan hastalanmaz. yoksa % 70 ihtimalle ölüyo. yaptırmazsan hastalanınca kuyruğunun ucundan birazcık kes ve kan akıt o zaman kurtulur. bunun boyu fazla büyümez kalsiyum iğnesi falan yapılsa iyi olur çünki bacakları yamulmuş. ama çok sert köpek olur

SmhGwz link=topic=61047.msg673445#msg673445 date=1356619752' Alıntı:
çok güzel oluyorhele ufakken tam sevilcek zamanı benım de 6-7 aylık war bi tane ama şerefsizin biri çarpmış ama şuan ii kırık çıkış yok igneyle agrılarını gideriyoruz bakalım düzeldi 3 gün flan yattı ama şimdi ufak ufak yuruyor ..
hım kurtulmusya oda iyi semih
ademin link=topic=61047.msg673446#msg673446 date=1356619840' Alıntı:
eniklik aşısı yaparsan hastalanmaz. yoksa % 70 ihtimalle ölüyo. yaptırmazsan hastalanınca kuyruğunun ucundan birazcık kes ve kan akıt o zaman kurtulur. bunun boyu fazla büyümez kalsiyum iğnesi falan yapılsa iyi olur çünki bacakları yamulmuş. ama çok sert köpek olur
pek anlamayız oyle şeylerden aşı falan da bilmem hem hasta olunca da kuyruk kesme olurmu ya hayvana acı verir ben kesmem sahsen.

Köpeğin ana babasını görmeden kesin bir karar vermek her zaman insanı yanıltır. Nasıl ki bebeklere baktığımızda onlar hakkında yaptığımız yorumlar ilerde bizleri şaşırtıp, yanıltıyorsa hayvanlar içinde böyledir. Yaşar köpeğin aşılarını yaptır. Köpeğine iyi bak. Köpeğini sev kardeşim. SEV. Asla sevmemezlik yapma. Tabikide üzerine atlayacak, sana sevgi gösterisinde bulunacak. Sonuçta o da bir can taşıyor. Onun için oynayacaksın da seveceksin de. Bu yaşlarda köpeğe bak ki ilerde sağlıklı olsun. Kan akıtma olayına gelirsek olabilir. Çünkü nasıl ki insanlarda HACAMAT varsa ve muhakkak ki faydalı ise köpeklerde de vardır. Kaldı ki büyükbaşlarda da burundan kan almaydı sanırım böyle bir uygulama var. Mecbur kaldığında yapmalısın. Ayrıca kulaklarını kesebilirsin.

motorcu link=topic=61047.msg673642#msg673642 date=1356634218' Alıntı:
Kalsiyum iğnesi yaparsan iyi olur bacakaları yamulmuş.Benimkisi de küçükken böyleydi fazla boylanmaz ama iyi bakarsan iri bir köpek olur.
[/quoteiyi bakılacagına eminim
doganbey1 link=topic=61047.msg673505#msg673505 date=1356626720' Alıntı:
Köpeğin ana babasını görmeden kesin bir karar vermek her zaman insanı yanıltır. Nasıl ki bebeklere baktığımızda onlar hakkında yaptığımız yorumlar ilerde bizleri şaşırtıp, yanıltıyorsa hayvanlar içinde böyledir. Yaşar köpeğin aşılarını yaptır. Köpeğine iyi bak. Köpeğini sev kardeşim. SEV. Asla sevmemezlik yapma. Tabikide üzerine atlayacak, sana sevgi gösterisinde bulunacak. Sonuçta o da bir can taşıyor. Onun için oynayacaksın da seveceksin de. Bu yaşlarda köpeğe bak ki ilerde sağlıklı olsun. Kan akıtma olayına gelirsek olabilir. Çünkü nasıl ki insanlarda HACAMAT varsa ve muhakkak ki faydalı ise köpeklerde de vardır. Kaldı ki büyükbaşlarda da burundan kan almaydı sanırım böyle bir uygulama var. Mecbur kaldığında yapmalısın. Ayrıca kulaklarını kesebilirsin.
doganbey kopegi sewerim sewmesinede soyle sewerim hergun gezdiririm basını oksayıp durmam cunku sonra ınsancıl oluyo ve gelene gidene havlamıyo sonucta ewin onunde hırsız gibi veya tilki gibi bişeyler gelirse ew korusun die besliyoruz :) ignesini bilmiyorum suana kadar kaç kopek beslediysek igne ilaç vurmadık