s.a arkadaşlar 286 g ile 80.4 erkunt takmayı düsünüyorz sonuç sizce ne olur ?

biliyorum erkunt 4.000 geliyo bnm mf 3.500 arkaya merdane takıcam 500 kg ağırlıklar esitleniyo o zaman sonuc ne olur erkuntcu yakın akadaşım müsait bi zaman olursa bzm köye gelebilrse takıcaz erkunt 4*2 de olcak. sizce sonucu ne olur acıkcası bnm ümidim var çünkü ağırlık takacağım için lastiklerim daha iyi cekecek.

Ynt: s.a arkadaşlar 286 g ile 80.4 erkunt takmayı düsünüyorz sonuç sizce ne olur ?

Valla kardeş eger.ikisinide tek çekerde traktörleri orjinal haliyle baglarsanız golda şans tanımıyorum.Marka fanatikligide yapmıyorum.Ama erkuntun arka dingil 2700kg geliyor mf ninkiyle eşitlerseniz durum ne olur bilmem.

Ynt: s.a arkadaşlar 286 g ile 80.4 erkunt takmayı düsünüyorz sonuç sizce ne olur ?

wood link=topic=61063.msg673689#msg673689 date=1356638030' Alıntı:
Valla kardeş eger.ikisinide tek çekerde traktörleri orjinal haliyle baglarsanız golda şans tanımıyorum.Marka fanatikligide yapmıyorum.Ama erkuntun arka dingil 2700kg geliyor mf ninkiyle eşitlerseniz durum ne olur bilmem.
dedigim gibi agirliklari esitleyip tkcam o isterse 4*4 alsin bn moturma guveniyom bu sekilde erkuntcuda cekiniyo bklm firsat bulup da gelirse koye takacz.

ertuğrul pelit link=topic=61063.msg674845#msg674845 date=1356731246' Alıntı:
zaman gostercek kardes bi firsat bulablsek gorcez dozermi el arabasimi alk-*s

Valla kardeş bende bu videoyu bekliyorum.Erkuntu kullanan işin erbabı bilir. cidd*-*-*

dedigin gibi arkaya eşitlemeye 500 kg merdane takarsan ve tek çekerde çekişirseniz sen alırsın buyuk ihtimalle fakat snnkide çift çeker olsaydı ikinizde çift çekerde çekişseydiniz aynı agırlıkla erkunt yine alırdı cunku erkuntun agırlık dagılımı düzgün olacaktı iyi tutunurdu snnki sadece arkada olacaktı on çekerler boşta gibi olurdu fakat tek çekerde olunca erkuntun sadece arkadaki agırlıkları işe yarayacak. snn ise arkaya +500 kg daha atılmış olacak ki arka lastik daha iyi basar yere ve agırlıgını aldıgı için çeker..

arkadaş doğr
144fenomen link=topic=61063.msg673648#msg673648 date=1356634532' Alıntı:
erkunt tek çekerde ise sen asılırsın gibime geliyo
u sölüyor çit çeker traktörle tek çeker bağlanmaz çünkü diferansiyeli çift çekere ayarlıdır tek çekerde randıman vermez erkunt u ağırlık takmadan da asılabilirsin ama adam kızarda çekere bir alırsa ne bağladığın yer kalır nede ağırlık dikkat et erkuntlat çok edepsiz asılır hoplamaz zıplamaz yere bir tututnursa koparır...