bizim köyün huyları

dikkatimi bir şey çekti sizinle paylaşmak istedim sizin köyünde böyle huyları varmıdır acaba
mf den başka traktör yok yaklaşık 50 kadar köyde (istisna 2 tane var )
ekermaktan başka mibzer yok istisnasız
topal ahmet römorkundan başka römork yok istisnasız
alp lerden başka pulluk yok
tarlanın ortasında hiç bir süretle ağaç ekmezler ekilen ağacı da itina ile sökerler
bu yazdıklarıma bizde dahiliz

Ynt: bizim köyün huyları

Azapbey link=topic=61069.msg674083#msg674083 date=1356654592' Alıntı:
dikkatimi bir şey çekti sizinle paylaşmak istedim sizin köyünde böyle huyları varmıdır acaba
mf den başka traktör yok yaklaşık 50 kadar köyde (istisna 2 tane var )
ekermaktan başka mibzer yok istisnasız
topal ahmet römorkundan başka römork yok istisnasız
alp lerden başka pulluk yok
tarlanın ortasında hiç bir süretle ağaç ekmezler ekilen ağacı da itina ile sökerler
bu yazdıklarıma bizde dahiliz
;D ;D garip gerçekten. birlik dediğin böyle olur işte :D bizim köyde her tür insanından tut her tür aletten var . çok büyük bi köy değil 70 hane bişey bizim köy :) pek yoktur oanda çorba zaten köydede hiç mibzer yoktur :)

rocky link=topic=61069.msg674092#msg674092 date=1356654864' Alıntı:
;D ;D garip gerçekten. birlik dediğin böyle olur işte :D bizim köyde her tür insanından tut her tür aletten var . çok büyük bi köy değil 70 hane bişey bizim köy :) pek yoktur oanda çorba zaten köydede hiç mibzer yoktur :)
12bin dönüm arazi var köyün buğdaydan başka bir ürün ekmezler he bunu unuttum birde

768 link=topic=61069.msg674108#msg674108 date=1356655995' Alıntı:
??*-s ??*-s :S hakikatten de köyünüz baya bi ilginçmiş. Sizden başka bilgisayar falan kullanan varmı bari? varsa,belki de herkes bizim sitemize üye olmaya kalkarmı acaba?:)
orasını bilmiyorum tuttumu sonuna kadar tutuyorlar tutmadım mı da bi poka yaramaz derler .