halimize binkere şükür!

65093_10151288218669699_1357200113_n.jpg

yorumsuz

Ynt: halimize binkere şükür!

Sofralarımızdan el sürülmeden çöpe giden gıdalar hele birde toplu pişirilipte toplu çöpe giden gıdalar.
Hep bana bu insanları hatırlatır.Şu an bizim hayvanlarımız bile bunlardan daha rahat. Yurdumuzun doğamızın kıymetini bilelim temiz kullanalım ilaç ve gübre kullanırken bilinçli hareket edelim . İlaç ve gübre ambalajlarını doğada bırakmayalım. Çocuklarımıza israfın ne kadar kötü olduğunu öğretelim. Halimize milyonkere şükür.

ismail_17 link=topic=61075.msg674251#msg674251 date=1356695440' Alıntı:
Sofralarımızdan el sürülmeden çöpe giden gıdalar hele birde toplu pişirilipte toplu çöpe giden gıdalar.
Hep bana bu insanları hatırlatır.Şu an bizim hayvanlarımız bile bunlardan daha rahat. Yurdumuzun doğamızın kıymetini bilelim temiz kullanalım ilaç ve gübre kullanırken bilinçli hareket edelim . İlaç ve gübre ambalajlarını doğada bırakmayalım. Çocuklarımıza israfın ne kadar kötü olduğunu öğretelim. Halimize milyonkere şükür.
Sorma abi köpeklere bayat ekmek alıyoruz,adı bayat bir günlük bile olmuyor ekmekler.Allah aç ve açıktakilere yardım etsin bugünümüze şükür

sözüm meclisten dışarı ama halimize şükür deyip yoluna devam eden insanlar acınası haline şükretmesin
verilen her nimetin hesabı sorulacak buna sana verilen güçle güçsüze ne yapıp YAPMADIĞIN da dahil

sukur etmek lazım foto sanırım somali etiyopya ruanda gibi bir ulkeden sömürgecilerin eseri bu maalesef şimdi bizim gibi bir kaç müslüman ülkeden başka yardım eden de yok