ERKUNT AĞLADI BEEE :)) tD75 D ---ERKUNT 80 .4 LÜKS ÇEKİŞMESİ....

Ynt: ERKUNT AĞLADI BEEE :)) tD75 D ---ERKUNT 80 .4 LÜKS ÇEKİŞMESİ....

ßu cekılme o 10 sefer cektıklerıne bedel bence nh 10 traktoru cekmıs Gibi oldu benım kanımca :) heee erkunt dusmanı mıyım kesınle hayır ama yiğidi öldür hakkını ver ...

Yol duz ark şım bellı bı noktadan sonra zıpladı evet erkuntcu nıye bayır yukarı baglasın kı DUZ YER MI YOK KOCA YERDE ? DUZ TARLA MI YOK :)

fiat -junior kardeş biraz yavaş erkuntçular toplanırsa şimdi hem erkunt bu çekilir mi hiç

iyide bu çekişmede nh götürmediki ilk ayağını debriyajdan kaldırdığı için haliyle çekti ardından erkunt kendine gelince olduğu gibi kendine getirmeye başladı ve ardından nh ci frenle işi toparlamaya çalıştı ama yemedi bide tutmuş bu başlığı atmışsın :)

kangalli link=topic=61211.msg676566#msg676566 date=1356992712' Alıntı:
fakat göruntulerde erkunt hiç bayılmamış sonradan çekip götürmüş nh bayılmış ve frene basmış
konu resmen erkunt karalama adına açılmış ama herşey ortada :) diyecek söz yok yeni yılda ki ilk yorumlarımız ve sadece gülüyorum :)) vaybe erkunt neymişsin sen öyle :)

arkadaşım nasıl izliyorsunuz bu videoyu anlamış değilim yada görmek istediğiniz gibi görüyosunuz videoyu tarafsız bir şekilde detaylıca izlerseniz anlarsınız olayı kangalli arkadaş durumu ne kadar güzel izah etmiş yorumları oku da ona göre yorum yap

aksazli link=topic=61211.msg676579#msg676579 date=1356993681' Alıntı:
erkuntu sevmeyenler bile buna gülerler zuha-*-s zuha-*-s dalga geçeceksen delikanlı gibi geç. böyle erkunta pirim yaptırırsın. zuha-*-s
al bendende o kadar erkunta prim yaptırdı bende izlediğimden bu yana gülüyorum en çokta başlığa gülüyorum :)