FARMİNG SİMULATOR 2013 TE PLLUK YÖNÜ

Arkadaşlar bu oyunu aldığımdan beri şu plluk yönünü ayarlayamadım. Bazı sitelerde pulluk yonü düz ama benimkinde paralel yani yana dogru iz çıkıyor oyunu güncelledim ama sorun hep aynı bi yardımcı ollurmusunz. : ' (

Ynt: FARMİNG SİMULATOR 2013 TE PLLUK YÖNÜ

aksaklı link=topic=61330.msg679974#msg679974 date=1357468875' Alıntı:
bende aynı sorunla karsı karsıya kaldım ama silip yeniden kurdugumda düzelmişti :)

dnesemmi acaba ya birazda benim pc nin özellikler düşük o da yapabilirmi diye düşünüyorum ve yaptığım kariyer boşa gidecek die korkuyorum daha kar yağdıramadım yaa :D

kariyerinizin olduğu klasörü yedekleyin oyunu silip yükleyince ilgili klasöre kopyalayın kariyerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz? Tabi eğer sorun normal oyunda düzelirse kayıtlı kariyerde de düzelecektir.

recover90 link=topic=61330.msg680001#msg680001 date=1357472672' Alıntı:
kariyerinizin olduğu klasörü yedekleyin oyunu silip yükleyince ilgili klasöre kopyalayın kariyerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz? Tabi eğer sorun normal oyunda düzelirse kayıtlı kariyerde de düzelecektir.
recover simdi oyunu tekrar silip yukledim fakat o islemi unuttum ve sorun yine cozulmedi baska nasil duzeltebiliriz bi bilgin varmi