arkadaslar buğday primleri ve mazot gübre destekleri ne zaman ödenecek

Ynt: arkadaslar buğday primleri ve mazot gübre destekleri ne zaman ödenecek

mazot gübre şubat sonu mart başı yatar da,biz de acil beklemedeyiz sertifikalı tohum ve primleri için çoktan yatması lazımdı :S

Ben aldım sertifikalı tohum desteğini bir hafta oldu yatalı. Siz ne zaman vermiştiniz faturaları onunla alakalı olabilir sizinkinin ödenmemesi.

mrts link=topic=61419.msg680809#msg680809 date=1357567896' Alıntı:
Ben aldım sertifikalı tohum desteğini bir hafta oldu yatalı. Siz ne zaman vermiştiniz faturaları onunla alakalı olabilir sizinkinin ödenmemesi.
Tam hatırlamıyorum ama kasım başı gibiydi heralde,sanırım ankarada ödeme yapılan yer yok

Çağrı link=topic=61419.msg680782#msg680782 date=1357563856' Alıntı:
mazot gübre şubat sonu mart başı yatar da,biz de acil beklemedeyiz sertifikalı tohum ve primleri için çoktan yatması lazımdı :S
çağrı sertifikalı tohum deseteğini cok oldu biz alalı valla yanlış hatırlamıyosam 11 .ay sonu aldık .
prim ödemeleri heralde bu ay itibari ile başlıycakmış.

en son 25 kasım ' da haber vardı. hububat prim desteklemesi ve sertifikalı tohum desteği ödemeleri başladı diye. hala bekliyoruz. hiçbirşey almadık.

Çağrı link=topic=61419.msg680825#msg680825 date=1357568784' Alıntı:
Tam hatırlamıyorum ama kasım başı gibiydi heralde,sanırım ankarada ödeme yapılan yer yok
Bende Ankara gölbaşılıym. Sizin ilçe tarımla alakalı bir durum olabilir. bende kasımda vermiştim.

biz ankara kazan bizdede prim ödemesi olmada ne sertifikalı tohum ne mazott ne başka birşey ama bizden önce yunanlılar var yunanlılara bi kredi felan versinlerde onların çiftcilerini bir kurtarsınlarda bize zaman gelir gelmesede önemli değil en fazla batarız ne olacak sanki.

mrts link=topic=61419.msg681916#msg681916 date=1357675023' Alıntı:
Bende Ankara gölbaşılıym. Sizin ilçe tarımla alakalı bir durum olabilir. bende kasımda vermiştim.
siz aldınız mı yani tohum desteğini mi fark ödemelerini mi tam anlamadım :S

Çağrı link=topic=61419.msg681993#msg681993 date=1357681002' Alıntı:
siz aldınız mı yani tohum desteğini mi fark ödemelerini mi tam anlamadım :S
Tohum desteğini aldım tonda 300 lira olanı. Sattığım bugdayların faturasını vermedim daha. Sizin dosyanız ne zaman sisteme girmiş o önemli ilçe tarıma veriyoruz onların sisteme girmesi epey zaman alıyor ondan dolayıda icmallere yetişmiyor demekki sizinki kasım icmallerine yetişmemiş. Aralıktakine girerse ocak 20sinden sonra yatabilir tahminen.

mrts link=topic=61419.msg682001#msg682001 date=1357681419' Alıntı:
Tohum desteğini aldım tonda 300 lira olanı. Sattığım bugdayların faturasını vermedim daha. Sizin dosyanız ne zaman sisteme girmiş o önemli ilçe tarıma veriyoruz onların sisteme girmesi epey zaman alıyor ondan dolayıda icmallere yetişmiyor demekki sizinki kasım icmallerine yetişmemiş. Aralıktakine girerse ocak 20sinden sonra yatabilir tahminen.
Doğrudur olabilir ben yine bir sorarım ilçe tarıma daha sağlıklı bilgi alırız.Dediğiniz gibi evraklar biriksin diye bekliyolar biraz biz ne kadar önce versek de millet geç verirse belli bir sayı olana kadar bekliyor