new holland 1000hsb turbo atomizer

Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır bu ilaçlama tankerini kullanıyorum. ilk başlarda tankerin bir kısmı iyi ilaçlama yaparken diğer kısmı ilaçlamayı iyi yapmıyordu yaklaşık bir yıl bu sorunla mücadele ettik servis eve geldi fakat yine sorun çözülmedi daha sonra biz kendimiz servise götürdük sorununun dış koruyucu pervanelerde ki ayarsızlık oldugu anlasıldı ve şimdi ilaçlama tam istediğimiz gibi lastikleri geniş tankerin ana yapısı sağlam yeni holsanlara göre gösterişli ve sağlam duruyor fakat eski bir holsan kullanıcısı olarak şimdi 2 tonluk bir tanker almayı düşünüyorum sizce tanker işine yeni girmiş new holland ile mi devam etmeliyim yoksa holsana tekrar bir gecis yapmalımıyım?

Ynt: new holland 1000hsb turbo atomizer

Fiat_Junior link=topic=61425.msg680873#msg680873 date=1357572090' Alıntı:
Ertanlar AL bızde var kesınlıkle memnun kalacagından emınım holsana 5 takar.

cevap için teşekkür ederim hocam sakın yanlıs anlamayın ertanların son cıkan serılerını bılmıyorum malzeme kalıte hakkında bır bılgım yok fakat koyde ıkı uc yıl once alınan ertanlar ın malzeme kalıtesı bıraz zayıf geldı yanı depo su ınce gıbı geldı bırde benım suankı makıne teknık tabloda 80000 hava cıkıs gucu gosterıyor holsanla kıyaslamada bıraz daha fazla ıdı ertanlarda durum nedır ?

Fazla bılmıyorum ama 5 senedır kullanıyoruz az da kullanmıyoruz bılıyorsunuz zeytınde ılac fazla olur yaprak gubresı falan daha da artıyor ılac memnunuz bız holsanlar motoru yoruyor dıye duymustum.

abi bende 1000 litrelik süperlative var memnun değilim ama neden memnun olmadığımıda açıklayayım çünkü benim 135 çekmiyo o yüzden traktörümü satlığa çıkardım.yeni bir traktör alıcam. başka bir 240 da denedik ağaçları sökücekti nerdeyse.ama bence güçsan al