Fiat Hitachi EX 455 Paletli Excavator BY MYTHBURAX

evet arkadaşlar burak arkadaşımızın desteği ile mermer ocaklarındaki paletli excavator'u tanıtmaya çalıştık , sormak istediğiniz bir yer olursa pm ile ulaşabilirsiniz. Burak'a TEŞEKKÜRLER :8 ok-*-s

Ynt: Fiat Hitachi Zaxis 455 Paletli Excavator BY MYTHBURAX

öncelikle sanada tşkkürler mehmet abi.burda azda olsa paletli ekskavatörü anlatmaya tanıtmaya çalıştık.ayrıca bunun aynısının lastikli yükleyici olanı içinde çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

arkadaşlar gerçekten çok emek harcamışsınız ikinize de benden +rep paletli buldozer kullanmıştım sadece ileri geri olarak ama excavator kullanımını merak etişimdir ellerinize sağlık

Güzel paylaşım ellerine sağlık.Bizim gibi meraklı gençleri bilgilendiriyorsunuz.Ben şey sorcam bu bomların kumanda kollarını çapraz hareket ettirebiliyoruz demi.Yani bir yandan kovayı kapatırken aynı anda armı indirip kaldırabiliyoz.???

tabikide çapraz hareket ettirirsek dediğin gibi hem kovayı kapatıp hemde armı açıp kapayabiliyoruz sadece dikkat etmemiz gereken şey yağ akışına dikkat etmek tüm kolları çapraz kullanmak pompanın zorlanmasına vede dolayı arızalanmalara neden olabilir

kolları istediğimiz gibi kullanabiliriz yağ akışına görede daha hızlı yada yavaş hareket ettirebiliriz bekoyu ;

her türlü sorunuz için msnlerimiz açıktır buraka yada bana ulaşabilirsiniz