Katı Ve Sıvı Gübre Yardım

Arkadaşlar katı ve sıvı gübre tankları inekleri beslememe rağmen çoğalmıyor,bir kaç arkadaşında yazısını okudum fakat olumlu yanıt göremedim,ls 2011 de mevcut save dosyasını açıp arttırım yapabiliyorduk burda herşet biraz daha gerçekçi yapılmış ama inekleri besle besle seviye hep aynı tanklarda,ricam satın alabileceğimiz bir depo modu veya mevcut haritadaki tanklardaki sorun için bir çözüm.
Şimdiden Teşekkürler Hepinize

Ynt: Katı Ve Sıvı Gübre Yardım

ilk önce silindir balya yap sonra p tuşuna bas feeding technology bölümüne gir en baştaki kuhn primor 3570 isimli aracı al sonra yaptığın o silindir balyayı içine yerleştir (nazikçe :) ) sonra inek çiftliğineki o kapalı yere git yanına iyice yanaş sonra zater Q harfi gelecek ona bas oraya parçalasın ondan sonra katı gübre 1 veya 2 gün içerisind dolmaya başlar
Farming Simulator 2013 Compilation eğer anlamadıysan bunu izle (alıntıdır)

ahmet yardımın için teşekkür ederim fakat benim sorunum besleme aşaması değil sanırım sıkıntıyı okumadın,ben mevcut tanklardaki sıvı ve katı gübre artışındaki sorundan bahsettim,artmamasından....

on-david link=topic=61503.msg688453#msg688453 date=1358627089' Alıntı:
ahmet yardımın için teşekkür ederim fakat benim sorunum besleme aşaması değil sanırım sıkıntıyı okumadın,ben mevcut tanklardaki sıvı ve katı gübre artışındaki sorundan bahsettim,artmamasından....
işte onu oraya dağtınca katı gübre dolmaya başlıyor onu ineklere yem olsun diye dağıtmyorsın zaten altlarına dağtıyorsun sen oradaki gördüklerini yap katı gübre çüğalır sen merak etme :) bendede aynı sorun vardı bunu yapınca çözüldü