arkadaşlar sınırsız internet kulanıyorum ayda 65tl para ödüyorum

birkaç gündür d.smartan ve dijitürkten arıyorlar d.smart sınırsız internet ve maksi paketi 69 tl ye fuleşli kalitesınde yayın varmış dıyorlar bunun içinde avrupa maçları dahil uefa şampıyonlar ligi ve sinema kanaları var dijitürk lig tv ve vesınırsız ınternet sınema paketlerı belgeseler ful paket 78 tl diyor sizce ne yapayım benım kulandığım eskı kablolu modemdir sizce telekom 65tl sınırsızmı yoksa dsmartımı yoksa dijitürk paketlerınden hangisini seçeyım yorum ve fikirlerınızı beklıyorum

Ynt: arkadaşlar sınırsız internet kulanıyorum ayda 65tl para ödüyorum

Valla abim ben Türkiye ligini izlemem Lig tv gereksiz diyorsan evinde LCD tv de varsa ben D-smart al derim yok süper lig önemli dersen digitürke yönel.Şahsen ben 1,5 yıldır D-smart kullanıyorum gayet memnunum Avrupa maçları olsun diğer belgesel kanalları olsun görüntü kalitesi gayet iyi D-smartın kanal sayısı ve içeriği yönünden de digitürkten üstün olduğunu düşünüyorum.Aylık 24 lira ödüyorum internet hariç.

Deliorman link=topic=61527.msg682999#msg682999 date=1357806476' Alıntı:
Valla abim ben Türkiye ligini izlemem Lig tv gereksiz diyorsan evinde LCD tv de varsa ben D-smart al derim yok süper lig önemli dersen digitürke yönel.Şahsen ben 1,5 yıldır D-smart kullanıyorum gayet memnunum Avrupa maçları olsun diğer belgesel kanalları olsun görüntü kalitesi gayet iyi D-smartın kanal sayısı ve içeriği yönünden de digitürkten üstün olduğunu düşünüyorum.Aylık 24 lira ödüyorum internet hariç.

LCD tv de var bizde sınırsız ınternete artı dsmart 69 tl diyorlar

azmi link=topic=61527.msg683000#msg683000 date=1357806522' Alıntı:
sen yine 65 ödüyon benim 80 den aşağı gelmiyor fatura (ttnet)

nıye fazla ödüyorsunuz

d-smart a para odemiyorum 2005 te aldım sadece cihaz parası vermiştim ve şuan da para felan vermiyorum iide kanalları var dicovery animal planet vesaire şim alanlar ücretli heee diyecek bişi yok ama memnunum internetsiz benimki tabi

63 lira sınırsız bu sene okullar başladığında aldık şimdi 70 e yükselti kafasına göre takılıyorlar.Bence izlemiyorsanız şuan ki hali size yetiyorsa hiç gereksiz yere bulaşma derim. kablosuz yapmak istiyosan 80 liraya değiştirdim bende kablolu modemi. kablosuz aldık rahat oluyor.

rocky link=topic=61527.msg683003#msg683003 date=1357806866' Alıntı:
63 lira sınırsız bu sene okullar başladığında aldık şimdi 70 e yükselti kafasına göre takılıyorlar.Bence izlemiyorsanız şuan ki hali size yetiyorsa hiç gereksiz yere bulaşma derim. kablosuz yapmak istiyosan 80 liraya değiştirdim bende kablolu modemi. kablosuz aldık rahat oluyor.
yav 2 yıl oldu ttnet o zaman 59 a sınırsız dı ama hep 75-80 arası ödüyorum anlamadım gitti ya la habire vergi çakıyorlar bu ay son artık vın kullanıyorum oda yavaşbe ya güya amerikanın 4g den hızlı imiş bi ben göremedim hayret o hızı

ben iki ay ücret ödemeyeceğim ..sınırsız olarak devam edecek yalık 35 t ödeyeceğim ..bu tarifeye yeni geçtim 1 yıl böyle devam edecek ..

kobra47 link=topic=61527.msg683004#msg683004 date=1357806966' Alıntı:
sınırsız ınternet ücretsiz modem ve cıhaz verıyorlar 2 yılı boyunca sözleşme yapacaksın dsmarta 69tl
öyle diyorlar ama öyle yapmıyorlar abi. habire bişey çıkartıp faturaya ekliyorlar. daha 4 ay olmadı 70 lira oldu. dahada yavaşladı net. yinede sen bilirsin. yaptıran alan eden varsa en iyi onlar bilir.

vale link=topic=61527.msg683006#msg683006 date=1357807247' Alıntı:
ben iki ay ücret ödemeyeceğim ..sınırsız olarak devam edecek yalık 35 t ödeyeceğim ..bu tarifeye yeni geçtim 1 yıl böyle devam edecek ..
peki başlangıçta sınırsızmı oluyor artı hangi firmanın

kobra47 link=topic=61527.msg683004#msg683004 date=1357806966' Alıntı:
sınırsız ınternet ücretsiz modem ve cıhaz verıyorlar 2 yılı boyunca sözleşme yapacaksın dsmarta 69tl
Fiyat iyi gibi abi fakat çok iyi araştırıp soruşturmadan (para olaylarını) girme.Vergiler dahil midir ? uydu receiver parası var mı ? hepsini tek tek sor öğren derim o şekilde ağız oyunları ile 40 lira fazladan aldılar benden hiç bişey yapamadım.Mart ayı herhangi fatura gelmicek dediler iyi dedik nisanda 25 olan fatura 75 geldi bide baktık mart ayını kampanyasız yazmışlar aradık kazığı nasıl attıklarını güzelce açıkladı telefondaki arkadaş ohh demek düştü banada o yüzden bu olaylara dikkat ederek imza atmak yada onay veremek gerek diye düşünüyorum.

rocky link=topic=61527.msg683007#msg683007 date=1357807364' Alıntı:
öyle diyorlar ama öyle yapmıyorlar abi. habire bişey çıkartıp faturaya ekliyorlar. daha 4 ay olmadı 70 lira oldu. dahada yavaşladı net. yinede sen bilirsin. yaptıran alan eden varsa en iyi onlar bilir.

bende sizlerın görüşünü almak istedım siz olsanız ne yapardınız

azmi link=topic=61527.msg683008#msg683008 date=1357807364' Alıntı:

24 ay boyunca sınırsızartı d.smart maksi paketı oluyor ıkı yıl boyunca sadece ayda 69 tl dödüyorsunuz bır haftadan berı günde 2.3 sefer arıyorlar

azmi link=topic=61527.msg683008#msg683008 date=1357807364' Alıntı:
ben 2007 den beri sınırsız kullanıyorum ..1 ay önce beni aradılar size özel bir tarifemiz var dediler bu tarifeden bahsettiler..ben bu tarifede bittikten sonra katlamalı olarak geri alırsınız dedim .kesinlikle öyle birşey olmayacağını o dönemde sınırsız ücteri ne kadarsa o fiyattan olacağını söylediler bende onayladım 1 sene böyle olacak..tt net

Digitürke pek güven olmaz.Alan çoğu kişi sonradan vergi artışı olduğunu keyif paketi alma zorunluluğu koştuklarını söylüyorlar.Digitürkü internet paketsiz almanızı tavsiye ederim.
Size ttnet le ilgili bir yol önereyim faturanız yarı yarıya düşsün.Öncelikle hali hazırda kullandığınız internet ve telefon hattı kime kayıtlı ise o ikişi işlem yapacak.Bölgenizin veya ilçenizin Türk Telekom il veya ilçe müdürlüğüne gidip iptal bölümünden sıra alın.Bayi veya başka bir yer değil dikkat edin.Oradaki görevliye iptal etmek istemediğinizi, fiyatın yüksek olduğunu, 9 ay yüzde elli indirim kampanyasından faydalanmak istediğinizi söyleyin.Dikkat edin burada herhangi bir taahhüt vermenize gerek yok.Görevli size bir iptal formu birde iptalden cayma formu imzalatıp önümüzdeki aydan itibaren internet faturanızın 9 ay boyunca yüzde elli indirimli geleceğini söyleyecektir.
Mevcut taahhütünüz bile olsa biraz ısrarla herhangi bir ceza ödemeden bu yüzde elli indirimden faydalanabilirsiniz.Görevli ısrarla böyle şey yok derse başka bir görevliye gidin.Kesinlikle böyle bir kampanya var ve yalnızca iptal etmek isteyen müşterilere sunuyorlar.
İşlemi yapın faturanız düşsün anlş-*s

Dsmartnet sınırsız aylık 46 lira ödüyorum. İki sene sınırsız 22 liraya kullandım sözleşmem bitti yaklaşık 1 yıldırda 46 liraya kullanıyorum. Bundan ucuza bulamıyorum gene iyi galiba benimki.

2 yıldır bende sınırsız kullanıyorum 49 lira yla başladım şimdi 63 lira sözleşme bu ay bitti devamlı telefon ediyorlar tekrar aramayın dedim kesildi.
araştırdım 2 yıl dolduran aboneleri kaybetmemek için 44 liraya sınırsız tarife var ona geçeçegim