Samsung i900 Omnia (Mutlaka incelenmeli)

Ynt: Samsung i900 Omnia (Mutlaka incelenmeli)

ozan_06 link=topic=7023.msg81198#msg81198 date=1223120941' Alıntı:
Mustafa, seçimini yaptığın telefon bence çok başarılı..Samsung telefon konusunda zaten başarılı, ben yaklaşık 2 yıldır D600 kullanıyorum, ilk telefonum 1994 yılında aldığım nokia 2110 du ve bir çok model kullandım, en beğendiğim telefon samsung oldu... Yanlız bir tavsiye, yeni telefonunla beraber illaki birde eski model basit telefonun olsun, microsoftu biliyorsun, birgün dağın başında mavi ekranla karşılaşabilirsin :D ... Nokia şarj nedeniyle olabilir, ama E250 falanda olabilir destek olarak...Hem ucuz, hemde kalıbına göre bir sürü özelliği var...

Bunlarda mavi ekran sorunu olmaz diye düşünüyorum, bir aralar cep bilgisayarı kullanıyordum pek bir zararını görmedim. :) Nokia zaten şart abi, benim kullandığım tüm telefonlar Nokia'dır. Rehberdeki, ajandadaki bilgilerin tümünü bir tek hamleyle bir Nokia'dan diğerine aktarıyorum rahatlıkla. Nokia'yı bu yüzden bırakamıyorum. Eğer başka markaya geçersen tek tek elle girmem lazım tüm bilgileri tekrar sıfırdan. Nokia'nın bilgisayar ile senkronize olması çok güzel, ben açıyorum bluetooth'u her işimi bilgisayardan yapıyorum. En güzeli mesaj çekmek çok rahat oluyor, aynı MSN'de konuşur gibi yazıyorum.

Şimdi kafamda bir model var Nokia ile ilgili. Nokia'nın kibar, ucuz ve en donanımlı telefonlarını araştırdım. Bence E66 çok kullanışlı bir telefon. Neredeyse full, üstelik şarjı çok uzun süre gidiyor.

telcepnoke66-by.jpg

telcepnoke66-by-1.jpg

dennizs link=topic=7023.msg81196#msg81196 date=1223120743' Alıntı:
bir yerde yorumlarını okudum da oradaki üyenin yorumu aynen şu şekilde nokia için
dokunmatik değilde bastırmatik gibi olmuş :)

Haklısın, çok yavaş olduğu için insan hemen tepki vermesini bekliyor telefonun. Mesela ekranı yan çevirdiğinde yavaş yavaş dönüyor, diğerlerinden öyle değil.

ozan_06 link=topic=7023.msg81200#msg81200 date=1223121183' Alıntı:
Birde şu ücretsiz navigasyon işini merak ettim...Route66 lisansı tamam ama gprs bağlantısı için operatöre ayrıca ücret ödenmiyor mu?

Abi bu navigasyon işinde Route66'da çok masraflı bişey sanırım, onun lisansını aldın mı gerisi kolay bence. Elbette GPRS bağlantı ücreti ödersin ama millet onu düşünmüyor, herkesin düşündüğü lisans almak.