8540 m yoldaki yakıtı (euro dizel)

Ynt: 8540 m yoldaki yakıtı (euro dizel)

ya arkadaslar aslında işingercegi traktorlerın cok yakması deyıl sıkıntı mazotun pahalılıgı bence artı 85 beygır bi motor tarlada az yakar yoldada su gibi içer nede derseniz tarlada agır vıtes kullanılır ama yolda buyuk vıtes artı tam gaz basılır halıyle 18 gazla 26 gaz bi olurmu hayır imkansız olamaz işte bundan dolayıcok yakıyor simdi bende valtra a85 var yolda ucarda yakarda ama ben onu agır işlerde calıstırıyom yakıtıda idaal mesela 9 lu çizel merdanelı 5 li 14 numara alpler pulluk 13 numara alpler kaz ayagı bunlardan daha agır iş olamaz simdi bunları kubotaya taksam olurmu olmaz kubotaylane yaparım mesela kabak arası surumu ilac lama gubreleme felan vs simdi bunlarıda valtraya yaptırsa cok yakar onun için kubota neyi ceker mesela 4lu 12 li benbuna 5li 11 taksam motor cekıyor ama arkadaslar cepten cekıyor onun icin mıllet soyle olmus benım traktorum soyle felan i cekıyor demıyorum devir hesap devri hesabı ya i yapacaksın yada atalarımızın dedigi hesabinı bilmeyen kasabın ..... gider masat iste bole uyy-*s

arapörenli link=topic=61626.msg688227#msg688227 date=1358608646' Alıntı:
birde burda bıtane bayı kendısı aldı bıde yanında calısan elemanlardan bırı aldı yanı hiç satılmadı buralarda, koyde ılgılenen dahı olmadı

kubota nın çok satmama nedeni belli fiyatları 85bg lik traktörün fiyatı 94bin tl tümosanın fiyatı nın üzerine bi ikinci el tümosan koy o fiyata tekabul ediyor.. dogal olarak henuz 2 yıldır m40 serisi türkiye piyasasına girdi bir anda satış rekorları kıracak diye bişey yok.. same mesela guzel traktördür donanımlı traktördür 20yıldan fazladır vardır türkiyede çok satıyormu ?? same kötü oldugu için mi satmıyor hayır sadece yeterince yaygın olmadıgı için ve fiyatları yine muadillerine göre pahalı oldugu için şuan türkiyede montaj yapıyorlar fiyatları indirmek için.. yoksa bi explorer3 serisini satış rakamları çok az ama traktörde yok yok ee fiyatıda 110bin tl hadi çok satsın satışı etkileyen çok sey var.. türkiye piyasasında ucuz olan en cok satılır bak bi erkunt bile ucuz olsun diye e serisi çıkardı ve çok satıyor yine tümosan newholland hep yerli modelleri çok satıyor.. newholland ın ital t5000 ve t6000 neden td serisi kadar satmıyor ? ital olmasına ragmen kubota japon markası olarak bana guven verdi gidip aldım ve çokta memnunum..

ceya023 link=topic=61626.msg689325#msg689325 date=1358757670' Alıntı:
kubota nın çok satmama nedeni belli fiyatları 85bg lik traktörün fiyatı 94bin tl tümosanın fiyatı nın üzerine bi ikinci el tümosan koy o fiyata tekabul ediyor.. dogal olarak henuz 2 yıldır m40 serisi türkiye piyasasına girdi bir anda satış rekorları kıracak diye bişey yok.. same mesela guzel traktördür donanımlı traktördür 20yıldan fazladır vardır türkiyede çok satıyormu ?? same kötü oldugu için mi satmıyor hayır sadece yeterince yaygın olmadıgı için ve fiyatları yine muadillerine göre pahalı oldugu için şuan türkiyede montaj yapıyorlar fiyatları indirmek için.. yoksa bi explorer3 serisini satış rakamları çok az ama traktörde yok yok ee fiyatıda 110bin tl hadi çok satsın satışı etkileyen çok sey var.. türkiye piyasasında ucuz olan en cok satılır bak bi erkunt bile ucuz olsun diye e serisi çıkardı ve çok satıyor yine tümosan newholland hep yerli modelleri çok satıyor.. newholland ın ital t5000 ve t6000 neden td serisi kadar satmıyor ? ital olmasına ragmen kubota japon markası olarak bana guven verdi gidip aldım ve çokta memnunum..
kubotayı almasam ne alırdım diyorum inan kullandıkça cevap veremiyorum ...amerikan jd ital mf yide sürdüm mümkün değilki kıyas yapayım