BAŞAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

BAŞAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Başak standını göreceksiniz. Başak standında Sanko ' nun kepçe ve yükleyici markalarıda yer alıyordu. Kepçelere özellikle merakla bakanlar mevcuttu....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: BAŞAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

phantomerkunt link=topic=61641.msg684860#msg684860 date=1358029314' Alıntı:
şu 2075 saç kaporta tenteli tam ara işine uygun çok sevimli geliyor bana fiyatları ne alemde? eline sağlık güzel paylaşım

Vallah sormadım. Bilen arkadaşlar cevaplar inşallah....

POYRAZLI SALİH link=topic=61641.msg759833#msg759833 date=1374347219' Alıntı:
teleskop yükleyiciyi ve bekoyuda başak mi üretiyor ?

Mastaş makine Backhoe Loader ((BEKO) üreticisidir. We Sanko grubunun markasıdır. Geçen sene onu da aldı SANKO. Beko Loder pazarında en ucuz fiyat şu anda Mastaş makinede.

eline sağlıl güzel paylaşım saç gövde başaklar iyidir biz 5 yıl kullandık çok az yakıyolar ama artık ufak geldiği için değiştirmek zorunda kaldık 400 500 dekar yerin işçiliğini yapabilecek kapasitede

vala başaklar hala tam kapasiteli yapılmıyor ben 5 yıl kulandım anldığım günden satığım güne kadar başım beladan kurtulmadı
komşum 2013 sıfır aldı yenı daha 150 saate 2 defa arkayı kırdı aynı amorti ve carı kırdı elektirik tesisatı zaten ayrı kepazelik
motor güçlü turbo koymuşlar interkol koymuşlar ama arka aynı arka kucuk geliyor vede kırıyor.
cok şükür ben kurtuldum. sadece ben değil burda alıpta memnun olmayan cok arkadaşvar.