POETTINGER / RAUCH / AGROTEKNİK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

POETTINGER / RAUCH / AGROTEKNİK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Poettinger / Rauch / Agroteknik standını göreceksiniz. Poettinger / Rauch / Agroteknik standında yenilik olarak Rauch ' un havalı gübre serpme makinası yer alıyordu....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: POETTINGER / RAUCH / AGROTEKNİK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

GÜRKAN link=topic=61643.msg685010#msg685010 date=1358066515' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. bu yeni terradisc lerde 2 disk birden mi yaylanıyor? yana kaydırma sistemini de değiştirmişler sanırım.

Evet Gürkan abi ikisi birden hareket ediyor. Bunlar zaten hafif olarak dizayn edilmiş ürünlerdi. Almanya ' da fuarda öyle lanse ediyorlardı. Daha az güçle çalışılabilmesi için. İki modelde üretimde olması lâzım şuan için. İsteğe göre tercih ediliyor. Bunun farkı merdane pistonlu, diskler ikili sistem, toprak engelleyiciler disk, şase daha hafif, kaydırması farklı biraz...