KARATAŞ STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

KARATAŞ STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Karataş standını göreceksiniz. Karataş ' ın standında yenilik olarak Laverda M310 MCS serisi biçerdöver ve Dexwal marka gübre serpme makinası yer alıyordu. Köyümüzden bir abide yeni tip Gallignani balya makinasından almış....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: KARATAŞ STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

güzel paylaşım Erkan. eline sağlık. Karataş ta Laverda, Gallignani ve Mf ye dayadı sırtını. bir daha bırakmaz :) gübre sermenin özelliği ne, acayip sanki polonya malı :D

GÜRKAN link=topic=61646.msg685011#msg685011 date=1358066631' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. eline sağlık. Karataş ta Laverda, Gallignani ve Mf ye dayadı sırtını. bir daha bırakmaz :) gübre sermenin özelliği ne, acayip sanki polonya malı :D

Gürkan abi bu Karataş ' lar bir sürü ben bunları çıkaramıyorum. Bunlar hepsi akraba mı? İsim benzerliği mi acep. Ne bayiliği istersen var...:D Gübre serpme makinasının küfesi plastik. En fark edilen özelliği o oluyor. Onun dışında fiyatları çok pahalı internette ilanları vardı. Bu kadar makinaya o kadar para veren zor çıkar bence...:D

alipasalierkan link=topic=61646.msg685167#msg685167 date=1358079307' Alıntı:
Gürkan abi bu Karataş ' lar bir sürü ben bunları çıkaramıyorum. Bunlar hepsi akraba mı? İsim benzerliği mi acep. Ne bayiliği istersen var...:D Gübre serpme makinasının küfesi plastik. En fark edilen özelliği o oluyor. Onun dışında fiyatları çok pahalı internette ilanları vardı. Bu kadar makinaya o kadar para veren zor çıkar bence...:D
Keşan daki ile Tekirdağ daki Karataş amca çocukları oluyor. Ama şirketler ayrı.

Yorumlar için tekrar sağolun arladaşlar....;)

GÜRKAN link=topic=61646.msg685836#msg685836 date=1358169234' Alıntı:
Keşan daki ile Tekirdağ daki Karataş amca çocukları oluyor. Ama şirketler ayrı.

4 çeşit Karataş var benim bildiğim. Adapazarın ' da var, Keşan ' da var, Tekirdağ ' da var, bir tane daha vardı sanırsam...:D

alipasalierkan link=topic=61646.msg686054#msg686054 date=1358189054' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arladaşlar....;)

4 çeşit Karataş var benim bildiğim. Adapazarın ' da var, Keşan ' da var, Tekirdağ ' da var, bir tane daha vardı sanırsam...:D

Abi izmit te var gebze de var bi de adanada varmış 4 kardeş falan zaten bunlar büyük iş yapıyolar bunlar avrupaya falan da gidiylar kendi biçerleri ile biçim yapmaya geçen senelerde rusyada biçim yapmışlar iki makina ile