AGROMASTER STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

AGROMASTER STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Agromaster standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: AGROMASTER STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

memory43 link=topic=61654.msg685038#msg685038 date=1358069095' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler erkan önden silindirli pnömatik mibzer ne için çoğu mibzerde silindirler arkada olur bu farklı bir sistem herhalde

Havuç ekmek için kullanılıyor bildiğim kadarıyla.

GÜRKAN link=topic=61654.msg685135#msg685135 date=1358077465' Alıntı:
eline sağlık. disk tiller ve anız kültüvatörü çok hoşuma gitti. bunlar yerli üretim mi? Rolmako ' ya çok benzettim ben.

Disk tillerın iki sıra arası çok az Gürkan abi. Kaba toprakta çalışırken büyük ihtimal yüksek hızlarda problem çıkarır. Bizim Özdöken ' de bile bazen pulluk ile sürük yere girince toprak tam kıvamında olunca iki sıra arasına toprağı yığıyor ve şasenin üstünden akmaya başlıyor. Çok hızlı çalışınca yetiştiremiyor. Bunda çok problem olur kanımca. Ama kültüvatör güzel. Bu Agromaster Konya üretimi Ateş Tarım üretiyor...

http://www.ates.com.tr