PALAZOĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

PALAZOĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Palazoğlu standını göreceksiniz. Palazoğlu standında yeni gübre serpme römorkları ve 14 tonluk pistonlu kapaklı römorkları yer alıyordu....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: PALAZOĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

GÜRKAN link=topic=61657.msg685128#msg685128 date=1358077146' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan. eline sağlık. başka modeller yok muydu?

Ne yazıkki yoktu Gürkan abi. Zaten Palazoğlu listeye son anda dahil olmuştu. O yüzden heralde sadece 2 model getirmişler. Bende 8 tonluk tek dingil modelini merak ediyordum. Görmeyi umuyordum. Hatta fiyatta soracaktım. Ama yetkili meşguldü. Boş kalmadı biraz bekledim. Sonra ayrıldım.

Ynt: PALAZOĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

Ferhat suat link=topic=61657.msg685168#msg685168 date=1358079413' Alıntı:
paylaşım için teşekürler...Bende gübre dağıtma romorklarından almak istiyorum bir türlü gezip dolaşmak nasip olmadı 6 tonluk olanın fiyatları nedir aceba

Vallah sormadım.