ŞAKALAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

ŞAKALAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Şakalak standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: ŞAKALAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Buğday mibzeri lazım banada arkadaşın tarımöz mibzerini kullanıyorum ama yer ağırken traktörün teker izlerinde kalan tohumlar açıkta kalıyor. Şakalaktaki teker izlerini kabartan çizeller bu sorunu ortadan kaldıracaktır güzel düşünmüşler. Fiyatları nerelerde acaba 20 li buğday mibzerinin?

Ynt: ŞAKALAK STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=61659.msg685116#msg685116 date=1358076576' Alıntı:
şakalak ' ın yeni ürünleri tasarım ve özellik olarak çok başarılı, avrupai ürünleri aratmıyor.

Evet Gürkan abi Şakalak takdire şayan bir grafik sergiliyor...

Cihan_özece link=topic=61659.msg685185#msg685185 date=1358083022' Alıntı:
blader son resimdeki mibzerin kapaklarını biz açtık içine bakmak için ama tekrar kapatamadık zorlamadıkta kırlımasın diye :)

Cihan abi bırkalamasanıza adamların makinası. Ne aradınız küfelerin içinde bilmem ki...:D

ydincbayram link=topic=61659.msg685329#msg685329 date=1358098783' Alıntı:
Buğday mibzeri lazım banada arkadaşın tarımöz mibzerini kullanıyorum ama yer ağırken traktörün teker izlerinde kalan tohumlar açıkta kalıyor. Şakalaktaki teker izlerini kabartan çizeller bu sorunu ortadan kaldıracaktır güzel düşünmüşler. Fiyatları nerelerde acaba 20 li buğday mibzerinin?

Ben sormadım. Ama düşünen arkadaşlar vardır. Sormuşlardır büyük ihtimal...