GÜNGÖR STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

GÜNGÖR STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda Güngör standını göreceksiniz. Beni standında ağırlayan Yüksel Güngör ' ede buradan teşekkür ediyorum...;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: GÜNGÖR STANDI - AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

GÜRKAN link=topic=61665.msg685074#msg685074 date=1358073876' Alıntı:
tek diskli baskı tekerli işte aradığım mibzer bu :)

Gürkan bey, neden özellikle bunu arıyordunuz? Diğerleri ile farkları, faydaları, awantaj, dezawantajları nedir? Soralım öğrenelim...

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

GÜRKAN link=topic=61665.msg685074#msg685074 date=1358073876' Alıntı:
tek diskli baskı tekerli işte aradığım mibzer bu :)

Gürkan abi mibzer gerçekten güzel. Sitemiz üyelerinden Ali Saraç abide geçen aylarda aldı. Oda son derece memnun. Eğer seninde böyle bir düşüncen varsa Yüksel Güngör ile görüşürüm. Yardımcı oluruz...;)

alipasalierkan link=topic=61665.msg685087#msg685087 date=1358074910' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Gürkan abi mibzer gerçekten güzel. Sitemiz üyelerinden Ali Saraç abide geçen aylarda aldı. Oda son derece memnun. Eğer seninde böyle bir düşüncen varsa Yüksel Güngör ile görüşürüm. Yardımcı oluruz...;)

Sağol Erkan. buğday ekiminde yenilemeyi düşünüyoruz. Ağustos Eylül gibi karar veririz. Seni de rahatsız ederim o zaman :)

Yorumlar için sağolun arladaşlar....;)

Ertuğ Aslan link=topic=61665.msg685091#msg685091 date=1358075257' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler gübre makinası fiyatları hakkında bir bilgin varmı 1200 kiloluk

Bir bilgim yok Ertuğ. Eğer düşünüyorsan sorarım, fiyat alırım senin için. Gerçi Güngör size daha yakın ama...:D

GÜRKAN link=topic=61665.msg685838#msg685838 date=1358169547' Alıntı:
Sağol Erkan. buğday ekiminde yenilemeyi düşünüyoruz. Ağustos Eylül gibi karar veririz. Seni de rahatsız ederim o zaman :)

Tamam abi düşünürsen. İrtabata geçeriz...:D