Benim ZETOR 'um

grnt083no7.jpg
grnt084zu6.jpg

Ynt: Benim ZETOR 'um

:D ZETOR DİYİNCE çorum akla gelıyor evet :) çorum bayiisi traktor tanıtımlarını oldukca fazla yaptı çifci gunlerı denemesürüşleri falan diger markalarla bayiler arasında mesela tumosan jd erkunt case m nh mf aralarında deneme sürüşlerine biz çifcileride cagırdılar demene şuruşlerinde gorduk alma kararı verdım performansı ve yakıtı benı etkıledı aynı hp traktorlere oranla oldukca guclu .. tek pişman oldugum sey orjınal kabınlı almamam kabınsızler 35km surat yapıyr orjınal kabınlı olanlar 45 yol vıtesı var.. tabı alırken aklıma takılan şey yedek parca ve servıs oldu oda bayı ve servıs yuzumu kara cıkarmadı alo dıyosun burdalar alo parcada coruma getrdıler parca deposu falan var onlarıda gordum almadan once karar verıp aldım emınım bırcok kısıde boyle aldı corumda servısılık ısım tek 300 saate bır oluyor oda bakımlarıı:):)

82 hp ruhsatta ama katolukta falan bakınca 84 yazıyo. 5 li 14LU pulluk kulanıyoz arazı bıraz bozkır. pullukta 1.5 litre cıvarında yakıyo bazen az bazende artıyo ama arazıye gore tava gore olsa gerek buda deposu 65 lıtre alıyor.butun tarla olursa 45 donum falan pulluk ceke bılıyosun sayet butun bı tallaya 46 dunumdu donek baslarını yaparken hava yaptırdım:) pullukta da cok serı ve guclu vıdeoları ızlemıssenız ben baktım bı kacınada ordakılerden daha serı dıye bılırım ben gayet menmunum. kuyruk mılı dıyınce dıyecek hıc bısey yok HARIKA eskı basaaklara(avrupa) basaklar gıbı vıtesten kuyruk mılı ayarlıya bılıyosun 7 tane devır ve bu cok ekonomı yaptırıyo sulamada 20-22 saat su pompalıya bılıyor . kuyunun devrıne gore vıtesden devır ayarlıyorum bu sayede 8-9 gazla su basyo yakıtta ınanılmaz tasaruf:):) bana alırken bahsetmıslerdı pek ınanmamıstım ama cok menmunum allah razı olsun . bılmek ıstedınız varsa baska seyler anlata bılırım
Zetor.jpg

sezer_19 link=topic=7030.msg74770#msg74770 date=1221159506' Alıntı:
82 hp ruhsatta ama katolukta falan bakınca 84 yazıyo. 5 li 14LU pulluk kulanıyoz arazı bıraz bozkır. pullukta 1.5 litre cıvarında yakıyo bazen az bazende artıyo ama arazıye gore tava gore olsa gerek buda deposu 65 lıtre alıyor.butun tarla olursa 45 donum falan pulluk ceke bılıyosun sayet butun bı tallaya 46 dunumdu donek baslarını yaparken hava yaptırdım:) pullukta da cok serı ve guclu vıdeoları ızlemıssenız ben baktım bı kacınada ordakılerden daha serı dıye bılırım ben gayet menmunum. kuyruk mılı dıyınce dıyecek hıc bısey yok HARIKA eskı basaaklara(avrupa) basaklar gıbı vıtesten kuyruk mılı ayarlıya bılıyosun 7 tane devır ve bu cok ekonomı yaptırıyo sulamada 20-22 saat su pompalıya bılıyor . kuyunun devrıne gore vıtesden devır ayarlıyorum bu sayede 8-9 gazla su basyo yakıtta ınanılmaz tasaruf:):) bana alırken bahsetmıslerdı pek ınanmamıstım ama cok menmunum allah razı olsun . bılmek ıstedınız varsa baska seyler anlata bılırım
Zetor.jpg
teşekkürler tekrar hayırlı olsun güle güle kullan....