DİĞER STANDLAR- AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda diğer tarım aleti üretici firmaların standlarını göreceksiniz....;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DİĞER STANDLAR- AVRASYA TARIM FUARI 2013...!!!

alipasalierkan link=topic=61689.msg685288#msg685288 date=1358096377' Alıntı:

12/01/2013

Arkadaşlar bugün Avrasya Tarım Fuarı 2013 ' ü ziyaret ettim. Bu yılın ilk fuarıydı. Fuar katılımcı firmalar bakımından biraz eksikti. Fazla firma yer almıyordu. Ama yakın bölge çiftçileri için gezilebilecek bir fuardı. Standlar ufak, ürünler çoktu. Ziyaret etmesi biraz zor oluyordu. Fuarda yoğunluk olarak balya makinaları vardı. Sanırım samanın para yapmasından dolayı tüm firmalar balya makinası üretme yoluna girmişler. Hiç bu işle alakası olmayan firmalar bile balya makinası çıkarmışlar. Seneye bakalım piyasa nasıl olacak. Onun dışında pnömatik mibzer getiren firmada çoktu. Birçok firma pnömatik mibzer çıkarmış. Oda dikkatimi çekti. Fuarda traktör firmalarının yoğun olmamasını piyasanın doygunluğu olarak düşündüm. Birçok önemli firma yer almıyordu. Şimdi sizler ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum...;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda diğer tarım aleti üretici firmaların standlarını göreceksiniz....;)

alipasalierkan............;)

Eline sağlık kardeşim çok güzel ve ayrıntılı bir çalışma olmuş. Diğer başlıklarla beraber bütün çalışmanı inceledim ve sanki bizzat katılmış gibi oldum. Benimde gözlemim aynı, buralarda olan fuar çalışmalarında da kalım eski etkinliklere göre biraz daha zayıf. Sanırım her tarafta aynı....

Erkan çok sağol fuara gitmiş kadar olduk. Gördüğüm kadarı ile Avrupa ve Amerikada kullanılan aletlerin benzerleri artık ülkemizde de yapılıyor. Arazi toplulaştırılması yapıldıktan sonra büyük çiftçilerin oluşmasıyla her bir büyük çiftçi istisnasız bu aletlerin tümüne sahip olabilecek önümüzdeki yıllarda inşallah.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

coyote26 link=topic=61689.msg685315#msg685315 date=1358097708' Alıntı:
Güzel paylaşım erkan...Bu ot tırmığı 10lumuydu GÖKMENLERİN makinası? Birde fıyat konusunda bir bilgin varmı acaba bir tane alayım diyorum 7 metreye yakın yer götürüyor onlar....

Gökmenlerin makinası 9 ' lu sanırsam. Yanlış saymadıysam. Fiyatı sormadım. Bizim burada pek kullanılmaz bu kadar büyüğü.

GÜRKAN link=topic=61689.msg721195#msg721195 date=1363714712' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler Erkan. en üstteki Önallar ilaçlama, senin Parlayan ' ın çakması gibime geldi. bir tek arkada 6 lı filtreleri yok sanki.

Şimdi birçok firma bu depo tipini kullanıyor Gürkan abi. Sadece renkleri değiştiriyorlar. Kasada zaten depoya göre uygun olunca benzerlik çok oluyor. O yüzden şimdi sanırsam Parlayan farklı bir depo stiline geçti. Çünkü Parlayan ' da uzun yeşil depolar var fuarlarda. Lükslerde ise tam amazone tarzı depolar var...

ibrahim5959 link=topic=61689.msg721368#msg721368 date=1363729143' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler. 19. resimdeki ilaçlama ne marka acaba. ??

Agrotek marka...