fendt vario motor

z.p

23.09.2009
59
8

merhaba arkadaşalr fendt vario 207-208-209-210-211 modellerinde sisu motorun hangi modelini kullunıyor sisu ' nun motor modelini bilenler varmı

Ynt: fendt vario motor

man,deutz ve mwm motorları hiçbir motora değişmem bu motorlar yıllardır kalitesini ve sağlamlığını knıtlamış motorlar bende bir fendt kullanıcısıyım fendt 103s var 1977 model mwm d224 motor var on numara motor yapmış mwm ama sisu motor nederece kaliteli bilemem

_çiftçi_ link=topic=61718.msg686419#msg686419 date=1358269775' Alıntı:
AGCO gurup MASSEY FERGUSON-VALTRA- FENDT- CHALLENGER markalarından oluşmaktadır. yani hepsi aynı şirketin ürünleridir.
mesela massey ferguson 4400 serisi VALTRA A serisinin kaporta harici tamamen aynısıdır.
linki bi inceleyin derim
http://www.tracteurs-actuels.fr/fr/html/histo_tracteurs/tracteurs_2004/mf_serie_4400/default.asp
zaten 4400 serisini bi ara hattat üretti valtra nın kare yeşil a serisi ile

azmi link=topic=61718.msg686421#msg686421 date=1358269996' Alıntı:
benim sormak istediğim bu deildi sisu motoru agco tarım kendi fabrikasında mı üretip bu 4 motora satıyor yoksa bu 4 motor kendi fabrikasındamı üretiyor aynısını

azmi kardeş kimi kime neden satıyolar anlamadınmı.. adam kendine motor satarmı hiç.. hepsi aynı şirketin adam motoru ister aynı fabrikada üretir ister ayrı fabrikada. sonuç ta hepsi tek bir şirketin. sisu motor sadece traktörlere üretim yapmıyor ki devasa gemi motorlarıda yapıyorlar. yüksek beygir güçlerinde ve dayanıklılıkta kendini ispatlamış dünyanın en önde giden motor firması traktör motorları adamların üretiminin sadece küçük bir bölümü. deutz-perkins falan hikaye.

_çiftçi_ link=topic=61718.msg686559#msg686559 date=1358285362' Alıntı:
azmi kardeş kimi kime neden satıyolar anlamadınmı.. adam kendine motor satarmı hiç.. hepsi aynı şirketin adam motoru ister aynı fabrikada üretir ister ayrı fabrikada. sonuç ta hepsi tek bir şirketin. sisu motor sadece traktörlere üretim yapmıyor ki devasa gemi motorlarıda yapıyorlar. yüksek beygir güçlerinde ve dayanıklılıkta kendini ispatlamış dünyanın en önde giden motor firması traktör motorları adamların üretiminin sadece küçük bir bölümü. deutz-perkins falan hikaye.
anladım sıkıntı yok da neden ole hırslı anlattın ben anlamadım ;D ;D ;D