Landforce gübre serpme makinası veya başka makina tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar 800 ile 1200lt arası çift pervaneli bir gübre serpme makinasına ihtiyacım var.
bir kaç firmaya baktım fiyat olarak Landforce biraz uygun sanki bu makinadan kullanan var mı aramızda yada başka marka tavsiyeleriniz neler?

Ynt: Landforce gübre serpme makinası veya başka makina tavsiyeleri

768 link=topic=61745.msg686507#msg686507 date=1358281935' Alıntı:
Dönder in krom tepsili ve krom kanatlı makinalarına da bir göz atabilirsin. :)
Fiyatı hakkında bi bilgin var mı Levent abi bizim malkarada nereden uygun alabilir böyle bir makina Landforce 1200lt için 2500tl gibi bi rakam verdi fuarda tabi pazarlığa tam girmeden son olur falan dedi :)

onurs link=topic=61745.msg686523#msg686523 date=1358282553' Alıntı:
Fiyatı hakkında bi bilgin var mı Levent abi bizim malkarada nereden uygun alabilir böyle bir makina Landforce 1200lt için 2500tl gibi bi rakam verdi fuarda tabi pazarlığa tam girmeden son olur falan dedi :)

Pancar kooperatifine bir bak bakalım,onlar bayiliğini yapıyorlar diye biliyorum. Yada sitesinden tel ini arayabilirsin, zamanında ben o şekilde istediğim özelliklerde sipariş etmiştim. :)

pancar şirketine Hatunsaraylı nın 1000 kg lık çift pervaneli ve çift pistonlusu gelmiş peşin para 2570 tl ye veriyorlar. fiyatları değişebilirmiş . Kasım ayında 800 kg lığını o paralara zoraki almıştım.

FEHİM link=topic=61745.msg686793#msg686793 date=1358352103' Alıntı:
pancar şirketine Hatunsaraylı nın 1000 kg lık çift pervaneli ve çift pistonlusu gelmiş peşin para 2570 tl ye veriyorlar. fiyatları değişebilirmiş . Kasım ayında 800 kg lığını o paralara zoraki almıştım.

hangi pancar şirketinde isim verebilirmisin birde bu dedğiniz ürün nasıldır dağıtma konusunda?

sana en yakın pancar şirketine git onlar sana yardımcı olacaktır ellerinde yoksa başka şubeden getirebilirler. örnek aldığım buğday tohumu alpulludan geldi bir önceki toğum ipsala dan gelmişti. Kasımda aldığım makinayla 100 dölüm civarı yere üre gübresi attım.makinalar bence güzel gübre atıyorlar. İsmail güngör ün makinalarıyla hemen hemen aynı çünkü arkadaşın makinasınıda kullandım. bence memnun olabileceğin düzeyde hele çift pistonlu oluşu çok avantajlı

ha bir de pervaneler landforce nin gibi iç içe değil arası mesafeli kimsenin malını kötülemek değilde arası açık olanın avantajı çok iyi kötü yanı makinanın içinde gübre varken ve traktör devirliyken şaftı salmamak o zaman aradaki mili kesiyor. şaftı devir yokken başlatıp daha sonra devirlendirmektir.

[size=12pt]Hem kaliteyle hemde uygun fiyatla sizin gibi değerli çiftçilerimizin hizmetine giren Landforce hakkında sorularınıza cevap verebilirim.
LANDFORCE avantajlarını kısaca özetlemem gerekirse;

1- Yüksek Kalite - Uygun fiyat
2- %100 yerli tüm parçaları değişebilir
3-2 yıl koşulsuz GARANTİ. (beğenmez iseniz iade edebilirsiniz.)
4-Sağlam- Dayanıklı
5-Sınırsız Teknik Destek
6-Yaygın Bayii Ağı ( pankobirlik-tarım kredi koop. ve özel bölge bayileri )
7-Çok sayıda satın alım seçeneği ( Banka- Hibe - kooperatif kredileri vb. )
8-Emsallerine göre kullanım-bakım ve temizlik kolaylıkları

Bunun yanında, Türkiye ' de rüştünü ispatlamış olan LANDFORCE MARKA tarım makineleri ,2012 sonlarından itibaren afrika - orta doğu ve daha önemlisi de almanya ya yaptığı ihracatlarla da kalitesini ispatlamaya devam ediyor.

Bol ve bereketli bir yıl dileriz.

[/size]

LANDFORCE link=topic=61745.msg686989#msg686989 date=1358370913' Alıntı:
1- Yüksek Kalite - Uygun fiyat
Trakkulup üyelirine daha uygun vermeniz lazım.bence bize özel kampanya yapın.bende değiştirmeyi düşünüyorum muhtemelen eker-mak alacam.ama fiyat benim için büyük etken.uygun olursa sizden alırım

LANDFORCE link=topic=61745.msg687287#msg687287 date=1358419645' Alıntı:
uygun fiyat konusunda da en az kalitede olduğu kadar iddaalı olduğumuzu siz de göreceksiniz. satış uzmanlarımızla görüşün. www.landforce.com.tr
Sizden net bir bilgi alalım şimdi hazır yakalamışken :) Trakkulüp üyelerine özel indirim var mı yok mu :) bir ayrıcalığımız olmalı diye düşünüyorum.