7610 ford alacakların dikkatine

arkadaşlar bundan 2 ay once aldım 7610 ford hic memnun kalmadım aman deyım ben yandım siz yanmayın gerci aldıgım galericiye zorla da olsa 4 milyar zararına geri verdim aman deyım almayın altınadn kalkılacak bir motor degil neden mi ben 92 modeli 30 a aldım piyasada okar bitik motor varki anlatamam biraz allamışlar biarz pullamışlar milleti kandırıyorlar aslında motor canavar ama tabi 92lerdeydi oooo acayip bi parca sıkıntısı var 2 ile 4 cü vites dişlisini degişmesi gerekti aldımız motorun parca yok trde ne olacak ingiltereden gelecek iki dişli 4.5 milyar yani motoru komple tplamaya kalksanız 150milyara toplayamazsınız birde trde olan 7610 fordların yuzde 95 pert ona göre hııı nasıl olur adam almıştır motor orjınaldır 2000 3000 saaattedir sen motora bir sempatin vardır al ama kesinlikle dökük motor almayın toplayamazsınız benden söylemesi duva*-*0parca sorunu olan motoru ceken bilir tövbeledim bir daha parcası az bulunan bir motoru almayı arkadaşlar hangi motorun parcası cok hangi motoru piyasa tutuyor bundan sonra en iyi motor bu bence hadi kalın saglıcakla

Ynt: 7610 ford alacakların dikkatine

Kabahat birazda sizde madem motorun kusurlu olduğunu biliyorsnuz neden aldınız ki. Ben bizzat gördüm ve kullandım. Bence şahane bir traktör. şuanki çoğu traktörde o traktördeki özellikler yok. Bir malı alırken düşünmek gerek. Bile bile lades olmuş sizinki.

adanalı_01 link=topic=61840.msg688473#msg688473 date=1358628581' Alıntı:
arkadaşlar bundan 2 ay once aldım 7610 ford hic memnun kalmadım aman deyım ben yandım siz yanmayın gerci aldıgım galericiye zorla da olsa 4 milyar zararına geri verdim aman deyım almayın altınadn kalkılacak bir motor degil neden mi ben 92 modeli 30 a aldım piyasada okar bitik motor varki anlatamam biraz allamışlar biarz pullamışlar milleti kandırıyorlar aslında motor canavar ama tabi 92lerdeydi oooo acayip bi parca sıkıntısı var 2 ile 4 cü vites dişlisini degişmesi gerekti aldımız motorun parca yok trde ne olacak ingiltereden gelecek iki dişli 4.5 milyar yani motoru komple tplamaya kalksanız 150milyara toplayamazsınız birde trde olan 7610 fordların yuzde 95 pert ona göre hııı nasıl olur adam almıştır motor orjınaldır 2000 3000 saaattedir sen motora bir sempatin vardır al ama kesinlikle dökük motor almayın toplayamazsınız benden söylemesi duva*-*0parca sorunu olan motoru ceken bilir tövbeledim bir daha parcası az bulunan bir motoru almayı arkadaşlar hangi motorun parcası cok hangi motoru piyasa tutuyor bundan sonra en iyi motor bu bence hadi kalın saglıcakla
adanalı 01 sana o 7610 un nerden geldiğini tahmin ediyorum. galiba sen çukurova tigem den çıkma olan 7610 u almışsın. onu ben kendim görmüştüm orda. şanzımanda ve çift çekerinde arıza vardı galiba.ama şunuda söyleyim o çukurova tigemde ki traktörleri açıkcezaevindeki mahkumlar kullanıyor. hiç bozulmaz denecek şeyleri bile bozuyorlar. zaten normal bir kullanıcı 7610 a arıza yaptıramazki.kendi denkleri arasında onun gibi çekecek sağlam traktör bulamassın ama parça sıkıntısı olduğuda doğru.tabi aldınmı sağlam olarak alacaksın.

ya ewt birada benim hatam bzulmaz dedeim ama zırt pert bozuldu ama temizi bulunabilirsse alınabilir birde ben ustaya falan göstermeden galiriciye itimt etmekle yanıldım bunlar hep benim hatam benim görüşüm parca sıkıntısı varmı var bence biraz uzakdurmak lazım

sorun 7610 değil sendeymiş, arkadaşta 91 modeli var 0 aldılar halende kullanıyorlar ve çokta memnunlar.
bu traktörler Türkiye nin ilk 4x4 traktörlerinden bu traktörler bizim topraklarımızı derin işleyen ilk traktörler
haliyle zahmeti çeken bunlar oldu o yüzden 7610 nun iyisini bulmak seninde dediğin gibi %95 ihtimaldir.

arkadaş 7610 alacaksan tekirdağ a gideceksin sahibini bulacaksın öyle alacaksın galeri işi sakat biz belki bugune kadar 12-13 traktör aldık sattık ama galeriden hiç alamadık bir kere 175 alacaktık galeride traktörü çalıştırtık her yerinden yağ akmaya başladı