TUMOSAN TRAKTÖRLERİNE KOMPRESÖR UYGULAMASI HAKKINDA

Arkadaşlar bildiğiniz gibi tüm traktörlere kompresör uygulaması yapıyoruz. Ana üretici Filkar A.Ş. dir. Üretici ile satıcı arasında garanti anlaşması olmadığında kompresör setiniz garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Çünkü Filkar A.Ş. kendi tasarlayıp uyguladığı traktör kompresör projelerine garanti vermektedir. Tumosan traktörler içinde aşağıdaki linkte Filkar A.Ş. nin kendisinin yayınlamış olduğu video daki sisteme garanti vermektedir. Hiç bir zaman unutmayın üretici garanti vermiyorsa satıcıların söylediği garanti boştur. Başka firmadan aldığınız kompresörlerde ciddi bir sorun oluşur ve satınaldığınız firma ile mahkemelik olursanız unutmayın mahkeme üreticiye gittiğinde zararın karşılanması noktasında Tumosan traktörler kayışlı bir üretiminin olmadığını söyleyecektir. Bu konu ile ilgili en doğru bilgiyi 0-332-2390761 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Filkar A.Ş nin uyguladığı sistemde yavaş dolduruyor diyenler için lütfen videoyu izleyin rolantide ne kadar sürede dolduruyor , tam gazda ne kadar sürede dolduruyor.

Tam gazda doldurma performansı
TUMOSAN Traktörleri İçin Hava kompresör Uygulaması www.filk
Rolontide doldurma performansı
TUMOSAN Traktörleri hava kompresör uygulaması rolantide çal

Değerli siparişlerinizi bekleriz.

Volkan EREN
Volkan Mühendislik
www.traktörhavakompresörü.com
0507 5965886

Ynt: TUMOSAN TRAKTÖRLERİNE KOMPRESÖR UYGULAMASI HAKKINDA

cevo link=topic=61859.msg688995#msg688995 date=1358703212' Alıntı:
Bencede çok faydalı birde romork fren sistemine uygulayan bilirsek süper olacak
O basit iş bende yapacam,geçenyıl uyduruk bişey denemiştim ama çalışmadı kamyonların fren körüğünü kullandım 2tane körük patlattım :)

Arkadaşlar romork fren sistemi içinde çalışmalarımız mevcuttur. Hem el freni hemde traktör sağ sol ayak freni ile çalışan sistemimiz mevcuttur.

Volkan Mühendislik

Volkan EREN
050759658886

anayurtlu 3105d link=topic=61859.msg689012#msg689012 date=1358703899' Alıntı:
O basit iş bende yapacam,geçenyıl uyduruk bişey denemiştim ama çalışmadı kamyonların fren körüğünü kullandım 2tane körük patlattım :)
ben araştırıyorum bakalım nasıl olur