ERKUNT HAŞMET 110

S.a Arkdaşlar Erkunt Haşmet 110 Almayı Düşünüyoruz Ama Karasızız Özellikle Satacak olsak Erkunt Çok Düşük Diyorlar Bunu Hakkında Bi Bilginiz Varmı Makinayı Ortalama 6 sene kullanmayı Düşünüyoruz Bide 600 Dönüm Arazimiz Var Ortalama 75 dönüm Pancar ekiyoruz Haşmet Bizie Büyükmü Gelir ? bils-*-

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110

erkunt güzel makina fakat ben nh tavsiye ederim ikinci ele düştügü zaman en iyi nh para ediyo ve büyük makina alacagınız sonuçta erkunt çok lüks donanımlı bi traktor bi motorda ne kadar ozellik varsa o kadar arıza yapacak parça da çogalıyo haliyle. servis konusunda olsun parça bollugu ucuzlugu konusunda olsun nh daha iyidir. ve nh traktoru yeni değişime ugradı kasası falan ama erkunt surekli bişeyler değiştiriyo yani erkunt alırsanız ilerde değişime ugrarsa kasa konusunda erkunt eski erkuntların yuzune fazla bakmazlar misal eski kudret 100 ler yeni kasa 100 lerden güzelmiş yakıt konusunda daha az yakıyomus bunu kullanıcısı soyledi eski kasasını kullandım eski kasası daha az yakıyodu daha güzeldi diye soyledi :) ve eski 2005 2006 80 lik servetler çift çeker kabinli 35 lira civarı alınıp satılıyo hiç tutumu yok yani bunları dusunerek al derim.

dostum yerlı traktor alacaksan erkunttan sasma derım ama hasmet sana buyuk olabılır ve yakıttada cok cazıp degıl tumo fena degıl ama enson alacagın motor nh olsun cunku encok yakıt yakan motor ama ıkıcı elı ıyı dıye ardınka koc var ama sımdı koylu eskı koylu degıl uyandı gaz tenekesıne para vermeye nıyetı yok ıkıncı elıne geleınce sıfır nh alanlar bı satlıga tutsunlar nekadar deger kaybedıyor bı gorun ondan sonra karar verın

Haşmet al.Sanki yeni new hollandların 2. eli çok mu iyide bu arkadaşlar nh dı öneriyor.Ayrıca erkunt kullandıgın zaman içinde nh la arasındaki azbişey piyasa farkını yakıtından çıkarır.

nh ile erkunt arasında değer kaybı olarak fark yok aynı şeyi kaybediyorsun ikisinden de ama belki nh biraz daha hızlı satılabilir. td 110 ve haşmet 110 a gelince ben haşmet önereceğim çünkü new holland a güvenim yok almam da erkunt özellikli güzel makina bende de kudret 100 var ben tavsiye ederim. kudret ile haşmet arasında 6 bin tl fark var 6 bin daha aşağıya kudrette alabilirsin o kadar fark yok arada. benim oyum erkunttan yana
işte örnekler
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-erkunt-servet-80-4wd-orjinal-kabinli,turbo,klima-102448303/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-2011-model-newhollnad-td80-4x4-kabin-klima-turb-intercooler-plus-108535946/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-newholland-td100d-satilik-2012-model-241-saatte-77.000tl-110877642/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-kiymet-90-luks-109282499/detay mesela burada da biri nh 100 lük erkunt 90 lık sıfıra akın yeni makinalar fiyatlar aynı sayılır 10 hp 4 bin tl

herkez birşey söylemiş kötü motor yok hepsi güzel ikinci elde hepsi deger kaybediyor deger kaybetmeyen yok özellik konfor istiyorsan erkunt al 100lük sana yeter 16x16 bucuklar dügmeli 8spolvalf cıkışlı ortakol hidirolik yankol hidirolik kompurosör var kiliması iklim kılima daha fazla sogutur bunlar nh veye tümoda diger muadil markalarda varmıki bunu al şunu al diyorlar ha durumun iyiyse bunu boşver ithal motora bak mf valtra nh

Arkadaşlar traktörler alınırken bazen Liste fiyatına alanlar oluyor bu yüzden 2.ele düştüğünde hayal kırıklığı yaşayabiliyolar şimdi yukarıdaki 90lık erkunt ilanında adam 72bin tl pazarlık yoktur yazmış,Bizim köyde adam 70bine aldı sıfırını ? Bu traktörün 2. elinin 60bine düşmesi gayet doğal bence.

anayurtlu 3105d link=topic=61865.msg688860#msg688860 date=1358695922' Alıntı:
Arkadaşlar traktörler alınırken bazen Liste fiyatına alanlar oluyor bu yüzden 2.ele düştüğünde hayal kırıklığı yaşayabiliyolar şimdi yukarıdaki 90lık erkunt ilanında adam 72bin tl pazarlık yoktur yazmış,Bizim köyde adam 70bine aldı sıfırını ? Bu traktörün 2. elinin 60bine düşmesi gayet doğal bence.
Anayurtta; Servet ve Haşmetten sonra Kıymet inde olduğunu öğrenmiş olduk.:D

Köylünüze hayırlı olsun Kıymet in fiyatı iyiymiş kıymette shuttle varmıydı

e serisi mi. muhtemelen e serisi. çünkü lüks serinin 90 lığı listesi 90 bin tl hangi bayi 20 bin aşağı verir ki ?

nailyetek link=topic=61865.msg688871#msg688871 date=1358696685' Alıntı:
Anayurtta; Servet ve Haşmetten sonra Kıymet inde olduğunu öğrenmiş olduk.:D
Abi adam köylümüz değilde Bizim köyün arazisinde toplu besi çiftliği alanı var ordaki bi işletmecilerden bitanesi
ranger link=topic=61865.msg688888#msg688888 date=1358698010' Alıntı:
Köylünüze hayırlı olsun Kıymet in fiyatı iyiymiş kıymette shuttle varmıydı
yok shutle levye var emre zaten hiçbirinde yok

bence erkunt gayet güzel 110 ve 100 deneyen biri olarak tercihimi 100 kudtetten yana yaptım sürümde olsun diğer işlerde olsun gücü daha stabil geldi bana 110 a göre hem 6 bin falan ucuz onunlada ilaç lastiği veya başka bir ekipman alabilirsin hem 110 ile aynı işi yapar hemde paran cebinde kalır

ikinci bi konu fiyat düşmesi demişsin şuan için ne olursa olsun her motorda 2,el değeri en aşağı %25 düşer.