Hayvan hayat sigortası

hayvan hayat sigortası yaptıran var mı ? pirim ödemelerı nasıloluyor tarsımı ınternet sıtesınde (Büyükbaş Hayvan Sigortalarında, poliçede yazılı primin %50 ' si Devlet tarafından karşılanacaktır. Sigortalı tarafından ödenecek olan primin %25 ' i peşin alınır, kalan prim tutarı da en fazla 5 taksitle tahsil edilir.) diye bir ibare var ödemeler ne kadar tutuyor. aramızda yaptıran varsa hayvan hastalıklarında veterıner masrafları sıgorta şirketi tarafından mı karşılanıyor? ölum anıda hayvan başına ödenen bedel ne kadar ? şimdikten vergiğiniz bilgiler için herkese teşekkur ederım.

Ynt: Hayvan hayat sigortası

ben konuya fazla girmek istemiyorum, çok canım yandı bu konuda , hayvan hayat sigortasını araba kaskosu gibi düşünmeyin, hasarın bildirilmesi sana dönüşü nerden baksan minimum 6 ayı buluyor, benim bir defa işim düştü tarsime ondanda alakasız bir sebepten pirim ödemeyi red ettiler. zaten bir hasar ödemeyi kabul ettiklerinde aynı arabada kaskonun delinmesi tabiri var ya aynısı, birdahaki sefere iki kat pirim alıyorlar senden. ben bıktım usandım bana gönderdikleri aynı mesajlardan. onun için ben soğuk bakıyorum arkadaşım.