ZF SERİLERİ İLERİ GERİ GEÇİŞLERİNDE CARTLAMAYA SON

Ynt: ZF SERİLERİ İLERİ GERİ GEÇİŞLERİNDE CARTLAMAYA SON

Arkadaşlar facebook ta tarim teknoloji leri sayfasında traktor u test ederek kötü olduğunu ispatladılar diye bi video var bu konudan da bahsediyor cart tan curt tan ben mobil den girdiğim icin net e yukleyemiyorum video yu cep e yükledim 68 diye bi kanal çekmiş görüntüleri daha önce paylaşıldı mi bilmiyorum bu video

Sorun nasıl giderilecek?

viteslerin geçişi güzel ama durmadan geçmiyo onun için ses yapıyo sizin dediğiniz sistemde durmadan geçecekmi?

Arkadaşlar kusura bakmayın öncelikle hepinizden özür dilerim.
Ortaya laf atıp kaçtığım filan yok benim ileri geri geçişlerde sengromeç dişli sistemi yoktu ve cartlama yapıyordu fakat biz oraya tam sengromeçli dişliler taktık bu sorun giderildi yani L R viteslerine durmadan ve ses yapmadan geçmekte şuan bu traktör çalışıyor sahada ve bizim müşterimizde adam da gayet memnun bunu fabrikailede paylaştık fabrikadada konu ile ilgili olarak çalışma yapıldığını ve bitirme aşamasında olduklarını bize yakında üretimde kullanılacak oldugunu ve yedek parça olarakta satacaklarını söylediler bu dişli seti çıktığında bu parçaları www.traktorhastanesi.com dan teymin edebilirsiniz.
saygılarımla.

çok beğenilen anlata anlata bitirilmeyen bu ZF şansımanın ileri-geri yaparken cartlama yapıyomuş demek şimdi öğrendim. benim kullandığım varsın ZF olmasın cartlamasın

ibrahim5959 link=topic=61903.msg719785#msg719785 date=1363475108' Alıntı:
çok beğenilen anlata anlata bitirilmeyen bu ZF şansımanın ileri-geri yaparken cartlama yapıyomuş demek şimdi öğrendim. benim kullandığım varsın ZF olmasın cartlamasın

kardeş sen neyin havasındasın
biz sıkıntımızı çözmeye çalışyoz sen ne kullanırsan kullan sana neyi kullandığını soranmı oldu

ibrahim5959 link=topic=61903.msg719785#msg719785 date=1363475108' Alıntı:

Senin kullandıgın varsın cartlamasın biz memnunuz zf mizden.