Coca Cola ile tarlalarınız daha yeşil

Ynt: Coca Cola ile tarlalarınız daha yeşil

nailyetek link=topic=61905.msg689697#msg689697 date=1358808469' Alıntı:
Vee.. bu haber yalanda olsa; merak unsuru devreye girer. Bunu okuyan 10 bin kişi deneme yapsa ve her denemede 5 lt. kola kullansa 50 bin lt. kola eder ve kapitalizm galip gelir.:)
bende böyle düşünüyom :D
giç gerek yok ama arabanın ön kautuna dökülmüştü çok parlıyor :D

SmhGwz link=topic=61905.msg689796#msg689796 date=1358856191' Alıntı:
bende böyle düşünüyom :D
giç gerek yok ama arabanın ön kautuna dökülmüştü çok parlıyor :D
Yazın tarlaya kola götürüyordum, koltuğun arkasından pedalların yanına kaydı bende tekrar arka tarafa bıraktım köşe bir yer pet şişeyi deldi gazda hareket edince sıkışmış kabinin içini pülverizatör gibi ıslattı ha deyince dışarı da atamadım her taraf yapış yapış oldu, kabinin içini iki günde temizledim.

R.çiftçi link=topic=61905.msg689821#msg689821 date=1358862311' Alıntı:
Yazın tarlaya kola götürüyordum, koltuğun arkasından pedalların yanına kaydı bende tekrar arka tarafa bıraktım köşe bir yer pet şişeyi deldi gazda hareket edince sıkışmış kabinin içini pülverizatör gibi ıslattı ha deyince dışarı da atamadım her taraf yapış yapış oldu, kabinin içini iki günde temizledim.
Allahım kuboyu korusun o zaman

nailyetek link=topic=61905.msg689697#msg689697 date=1358808469' Alıntı:
Vee.. bu haber yalanda olsa; merak unsuru devreye girer. Bunu okuyan 10 bin kişi deneme yapsa ve her denemede 5 lt. kola kullansa 50 bin lt. kola eder ve kapitalizm galip gelir.:)
eyvallah guzel tesbıt

Coca Cola Company ve Pepsico şirketlerinin ürünlerini almayın, bunlar İsrail'e destek veren şirketler. İsrail orada bir sürü çocuk,kadın,yaşlı demeden katlediyor,yazıktır günahtır. Müslüman düşmanlarına destek veren veya Müslüman düşmanlarının ürünlerini almak haramdır. Zalimleri desteklemeyin.
Onları içeceğime ayran içerim

• Beğen
Tepkiler: MURTKAYA

Coca Cola Company ve Pepsico şirketlerinin ürünlerini almayın, bunlar İsrail'e destek veren şirketler. İsrail orada bir sürü çocuk,kadın,yaşlı demeden katlediyor,yazıktır günahtır. Müslüman düşmanlarına destek veren veya Müslüman düşmanlarının ürünlerini almak haramdır. Zalimleri desteklemeyin.

ne tarafa dönsek bizimki elden gidiyor. benim bildiğim dünya yı yöneten dört yahudi. birde perde arkasından yönettikleri var o gene ayrı. ............ boşlukları sen doldur.
şimdi sana bir mazot şirketi ismi yazarsam olur mu öylre şey dersin ama kazandığı paranın nereye bittiğini öğrenirsen o mazotçudan değil mazot almak önünden bile geçmek istemezsin.

• Beğen
Tepkiler: ysnyksl66