Steyr 8073 4x4

steyr 8073 4x4 olurmu randıman verirmi bilgisi olan varmı beyler?Tekirdağ çevresinde yapan varmı çorlu v.b yerlerde.. Jant ön spot şavt ön aks işcilik fiyat ne kadar tutar bilen duyan ?

Ynt: Steyr 8073 4x4

doganbey1 link=topic=61906.msg689677#msg689677 date=1358806935' Alıntı:
Kardeş sen Steyrı satda bir çiftçeker al :) Olmaz diye bir şey yok. Ama çok uğraştırır. Zevkine yaptırcam dersen yaptır
uğraştırısı olsun fiyat önemli ucuza olursa çifçekere gerek yok tek çekeride çiftçekeri aratmıyo ama 4 çekerinde faydaları var..

Kardeşim bende 12 sene boyunca Steyrın üzerinden inmedim. Az çok bilgi sahibi oldum. Yani çiftçekerin farkı büyük. Gidecen makina mühendisine yeni bir proje çizdircen onaylatacan. Parçaları bulacan. Çok çok çok iyi bir usta bulacaksın. Uyduracak birbirine. Yani bu işler hiç kolay değil. Yaptırırsın ama verim alamazsan kafayı yersin

feuer_frei link=topic=61906.msg689709#msg689709 date=1358809632' Alıntı:
Bende onu soruyorum bildiğiniz usta varmı tekirdağ çevresinde bu işi yapabilecek daha önce yapan yaptıktan sonra verim alınır önemli olan yapan birini bulup konuşmak + fiyat önemli..
Tekirdağ merkez sanayisinde bunu yapacak usta olduğunu sanmıyorum.. Daha bizim kabindeki takozları değiştirip sallantıyı kesemiyolar... Çorlu da belki bulabilirsin.. Diğer ilçelerde de olacağını sanmıyorum.. Lakin yapcak usta bulsan bile ona harcayacağın parayla çiftçeker traktör alırsın 8073ü satıp..

Aykut Güler link=topic=61906.msg691298#msg691298 date=1359063442' Alıntı:
Tekirdağ merkez sanayisinde bunu yapacak usta olduğunu sanmıyorum.. Daha bizim kabindeki takozları değiştirip sallantıyı kesemiyolar... Çorlu da belki bulabilirsin.. Diğer ilçelerde de olacağını sanmıyorum.. Lakin yapcak usta bulsan bile ona harcayacağın parayla çiftçeker traktör alırsın 8073ü satıp..
orjinali gibi olduktan sonra yeni motora gerek yok usta bende onu soruyorum zaten kesin yaptırcam demedim fiyat iyi gelirse randıman vercek gibi olursa olur öteki türlü orjinalini bozmam..Bugün gezdim traktör galerini 2. el temiz orjinal al beni diyen çiftçeker bile yok olsada fiyatlar uçuk..